Profili i Dealer

Machinehandel & Ingenieursbureau Peulen BV nga Rotterdam

Machinehandel & Ingenieursbureau Peulen BV


Herr Rene Peulen

Nikkelstraat 21A
3067 GR Rotterdam

Holandë


numrin e telefonit Trego


Machinehandel & Ingenieursbureau Peulen verkoopt sinds 1948 houtbewerkingsmachines voor de professionals. Met een showroom van ruim 1500 m² kunt u er bijna alles vinden wat u zoekt voor de bewerking van hout, kunststof en lichtmetalen, zowel nieuw als gebruikt. Tevens is er een uitgebreide keuze van nieuwe en gebruikte afzuiginstallaties.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4135797.jpg
Beamsaw of Qualtity gjermane Scheer PA 4137
më shumë »
4135705.jpg
Makinë shpimi rresht Morbidelli MF415 Morbidelli MF 415
më shumë »
4120933.jpg
Huamarrës për avantazhe të rënda SCM Olympic K208
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Machinehandel & Ingenieursbureau Peulen BV

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4135797.jpg
Beamsaw of Qualtity gjermane Scheer PA 4137
më shumë »
4135705.jpg
Makinë shpimi rresht Morbidelli MF415 Morbidelli MF 415
më shumë »
4120933.jpg
Huamarrës për avantazhe të rënda SCM Olympic K208
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .