Profili i Dealer

Maschinenhandel Staniewski, Inh. Edmund Staniewski nga Rheda-Wiedenbrück

Maschinenhandel Staniewski, Inh. Edmund Staniewski


Herr Edmund Staniewski

Nickelstr. 25
33378 Rheda-Wiedenbrück

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Maschinenhandel Staniewski
Inh. Edmund Staniewski
Nickelstr. 25
33378 Rheda-Wiedenbrück
UST-ID: DE127055429

Maschinenhandel Staniewski, seit 35 Jahren Verkauf und Service von Gabelstaplern und
Druckluftanlagen

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4062689.jpg
Heli kamionë piruni 2.5 ton propellant * NEW * HELI CPYD25 H3 Baureihe
very well-equipped new device: Lifting height: 4700 mm, full-free stroke triplex Free stroke: 1120 mm Height: 2160 mm Tyres: SE Forks: 1200 mm with: 3.+4. Control valve, *side slider*, LED light... më shumë »
4061754.jpg
LINDE Elektricë me biçikletë elektrike 1,4 deri LINDE E14-01
Very good used device with integrated side slider o h n e load capacity loss Lifting height: 3140 mm, ***Full free stroke: 1650 mm*** Qk2kiz0 Height: 2100 mm Forks: 1200 mm Tyres: SE, 80% with: ... më shumë »
4061746.jpg
Stacker me naftë TOYOTA 3 deri në Toyota G2-7FDF30
Very good used device with integrated side slider o h n e load capacity loss Lifting height: 4500 mm, duplex Height: 2850 mm Forks: 1200 mm Tyres: SE, NEW with: half cabin, windshield with wiper ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Maschinenhandel Staniewski, Inh. Edmund Staniewski

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4062689.jpg
Heli kamionë piruni 2.5 ton propellant * NEW * HELI CPYD25 H3 Baureihe
very well-equipped new device: Lifting height: 4700 mm, full-free stroke triplex Free stroke: 1120 mm Height: 2160 mm Tyres: SE Forks: 1200 mm with: 3.+4. Control valve, *side slider*, LED lighting system, flash light, win ...
4061754.jpg
LINDE Elektricë me biçikletë elektrike 1,4 deri LINDE E14-01
Very good used device with integrated side slider o h n e load capacity loss Lifting height: 3140 mm, ***Full free stroke: 1650 mm*** Height: 2100 mm Forks: 1200 mm Tyres: SE, 80% with: battery 48 volts / 500 Ah, charger with ...
4061746.jpg
Stacker me naftë TOYOTA 3 deri në Toyota G2-7FDF30
Very good used device with integrated side slider o h n e load capacity loss Lifting height: 4500 mm, duplex Height: 2850 mm Forks: 1200 mm Tyres: SE, NEW R9b2txzs with: half cabin, windshield with wiper Lighting front + re ...
4059326.jpg
Kompresorë me vidë CompAir Demag Comp Air Rallye 061
Very good used screw compressor 37 kW, 5.43 m3/min at 10 bar 8320 load hours Riquwi78 Inspection NEW (oil, filter, separator) Commissioning can be done in the immediate vicinity of the be carried out free of charge electric ...
4059310.jpg
Kamion elektrik me katër drejtime të larta ICEM GTE-4D
Very good used equipment with only 120 operating hours Load capacity: 2000 kg at 600 mm load center of gravity Lifting height: 4250 mm, Triplex Free stroke: 1425 mm Height: 1980 mm Forks: 1200 mm Tyres: polyurethane Battery ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .