Profili i Dealer

abcd dechets

abcd dechets


Herr gilles vacher

rue chateauneuf 49
45530 vitry aux loges

Francë


numrin e telefonit Trego


nous achetons et vendons presses a balles ,broyeurs,dechiqueteurs pour carton plastique en neuf et occasion

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3828620.jpg
ecp
Bc0izziomm më shumë »
3708107.jpg
Drum Crusher ECP group broyeur de fut
Crusher under renovation (can be adapted at the request) power 2 x9kw speed out 11 RPM Bbxgodt2cl equipped with a carpet with scraper to make liquid solid separation Shpallja është përkthyer ... më shumë »
3707806.jpg
Lartësia e topit të shtypit 2.00 m inf sacria sam 100
Press cylinder cross l: a 2 m height force 10t weight 100 kg Section 600 x 1000 1.5kwmonophase opening 550 x 1050 Gn98xsfu8 pods has 805kg empty size 1600 x 818 x 1950 Shpallja është përkt... më shumë »
Dërgoni kërkesën për abcd dechets

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3828620.jpg
ecp
Bc0izziomm
3708107.jpg
Drum Crusher ECP group broyeur de fut
Crusher under renovation (can be adapted at the request) power 2 x9kw Bbxgodt2cl speed out 11 RPM equipped with a carpet with scraper to make liquid solid separation Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime ...
3707806.jpg
Lartësia e topit të shtypit 2.00 m inf sacria sam 100
Press cylinder cross l: a 2 m height force 10t Gn98xsfu8 weight 100 kg Section 600 x 1000 1.5kwmonophase opening 550 x 1050 pods has 805kg empty size 1600 x 818 x 1950 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ga ...
3707801.jpg
dokument Bende shredder 11mm schleicher 550ss-1550
Shredder in 11 mm band can transform the cartons of cushioning packaging Nckqz 5.5kW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3707796.jpg
Shredder rrjedha e madhe ideal edeal 5009
destructive high-capacity until a 500 kg/h Gn92ygnmu particle 8 x80mm 9kw engine Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3704762.jpg
Shtypni topat kuti plastiques arkë sacria sam 300
Press has balls force 24t size 1800 x 1260 x 3081 transport 2200mm 1.9 kg/cm2 ball 1200 x 950 x 800 medium weight 300kg opening 680 x 1200 Ssz8v0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund ...
3666131.jpg
letër ndarës letër ajrore plastike kongskilde KS5
separator air material installed in a pneumatic transportation facility out of waste paper at the exit of an automatic paper press Nbb0t installs on one enhances to lead the papers or plastics either vertically or laterally air ...
3660244.jpg
Crusher hammers a forplex MA 4/2 nu 101
Crusher of hammers easily interchangeable grid easily without tools Ci0os8u entry 200 x 200 grids can be provided at the request 11kwappareil motor meets CE standards grinds materials, drugs, access to the lower part is lock ...
3646477.jpg
multicutter kongskilde
le cutter multi est cdestin a couper les rives,les lisieres avant un transport pneumatique Bbfio8csen
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave