Profili i Dealer

ecf-service

ecf-service


Herr Frank Medicke

Lettengasse 18
73486 Adelmannsfelden

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Wir reparieren ISIMAT Siebdruckmaschinen und handeln mit gebrauchtem Siebdruckzubehör

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3817864.jpg
Elstein Infrared Conveyer dryer Elstein
Cjhys2mi Conveyer length: 4 Meter Conveyer width: 30 conveyer with 30 cm and 1 with 40 cm Speed adjustable Temperature adjustable më shumë »
3677401.jpg
njësi të ekspozimit të ekranit Bochonow Siri Combi Lite Siri Combi Lite 1100-1
• Screen exposure unit Siri Combi Lite Nbm0z më shumë »
3712901.jpg
6 makina me ekran me ngjyra Tecno 5 Tecno 5 RC 693
Tecno 5, 6 color screen printing machine Modell: RC 693 Year of construction: 2004 Ncpqf më shumë »
Dërgoni kërkesën për ecf-service

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3817864.jpg
Elstein Infrared Conveyer dryer Elstein
Conveyer length: 4 Meter Conveyer width: 30 conveyer with 30 cm and 1 with 40 cm Speed adjustable Temperature adjustable Cjhys2mi
3712901.jpg
6 makina me ekran me ngjyra Tecno 5 Tecno 5 RC 693
Ncpqf Tecno 5, 6 color screen printing machine Modell: RC 693 Year of construction: 2004
3712897.jpg
4 makina me ekran me ngjyra Tecno 5 Tecno 5 RM 4200
Tecno 5, 4 color screen printing machine Modell: RM 4200 Bbytbut9qb Year of construction: 2008
3271295.jpg
FURRA Naber 10/G
Ux9vhe99 oven with spares for ashtrays see photos and document more Details on request
3271498.jpg
coining makinë
coning machine • Coining plate: 70 x 90 mm • Automatical foiling power feed unit 7yegpj2ck see photos more Details on request
3271282.jpg
screen printing machine për dritën xhep
Yreh2s Screen printing machine for pocket lighter with Rotary plate part more Details on the photos, on the document and after request
3372467.jpg
Tekstil shtypjen carousel me drye flash Tiflex
• With 4 paletts • Up to 6 Colors 8vqrs0mjt • Additional with an innovative Flash dryer with carbon bulbs
3439757.jpg
Print pad me tryezë të rrumbullakët
see photo. More details on request 9jdhskyin
3188061.jpg
Screen Printing makinë ISIMAT 1000 P
Mso87 refurbished Screen printing machine ISIMAT 1000 P with new main cylinder stored program control
3423881.jpg
Screen Printing makinë Schaefer
with inflation device Mzvij
3423871.jpg
Screen Printing makinë Argon Compact 1
• Ready for work • Printing area: 900 mm x 900 mm • Adjustable for height • With vacuumtable Mzvh9
3189729.jpg
kornizë ekran Hurtz
frame dimensions: 35 x 55 cm and 70 x 40 cm frames 30 x 30 mm and 7akvni3tb frames 30 x 20 mm
3272866.jpg
pad printing machine madh Elastoprint ELP 100
pad printing machine large Cpniqctnc • Printing plate: 20 x 12,5 cm • Printing part unit 250 mm, adjustable in height • continuously adjustable from 250 – 1500 prints / h More Information on attached photos, on the docu ...
3271529.jpg
makinë prerja Ideal 650/3
7yepw8jpj Cutting machine see photos and document more Infos after request
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave