Profili i Dealer

TISKSTROJ d.o.o. CORUM AB Sweden

TISKSTROJ d.o.o. CORUM AB Sweden


Herr Jason Mesaric

Stormhallsvagen 10
43232 Varberg

Suedi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


A quick and convenient way to purchase unbeatable quality used offset and related machinery from Scandinavia!

Shko tek ofertat më të lartë › 

TISKSTROJ d.o.o. CORUM AB Sweden është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3749628.jpg
Rrjeti komercial Zirkon Supra 660
Zirkon Model Supra 660 4 color Year: 1990 Cutoff: 452mm Max speed: 42.000 p/h 1 Enkel reel stand with reel travers 1 Infeed with web guide control Bcdjekyxh3 4 Zirkon printing-units wit... më shumë »
3748935.jpg
kreaser-puncher Sanderson
Sanderson puncher with larger format tool. Ohx3dioh We ship worldwide. më shumë »
3748934.jpg
shpues Sanderson SVE 188
Sanderson puncher, motorized with one tool, seen on photo. Ctgu000g Can ship worldwide. më shumë »
Dërgoni kërkesën për TISKSTROJ d.o.o. CORUM AB Sweden

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3749628.jpg
Rrjeti komercial Zirkon Supra 660
Zirkon Model Supra 660 4 color Year: 1990 Cutoff: 452mm Max speed: 42.000 p/h 1 Enkel reel stand with reel travers 1 Infeed with web guide control 4 Zirkon printing-units with Baldwin alcohol damping and Baldwin blan ...
3748935.jpg
kreaser-puncher Sanderson
Sanderson puncher with larger format tool. Ohx3dioh We ship worldwide.
3748934.jpg
shpues Sanderson SVE 188
Sanderson puncher, motorized with one tool, seen on photo. Ctgu000g Can ship worldwide.
3668565.jpg
Horizonti Stitchliner Horizon 5500
Horizon Stitchliner with the following units: HORIZON STITCHLINER 5500 with 3x VAC 60 towers Vac-60 H a tower = number : 006018 built 2007.Jul.12 Vac-60 H m tower = number : 008313, 008314 built: 2007.Jul.12 T8scjmwv ...
3668701.jpg
StitchLiner Horizon Japan Stitchliner 5500
Horizon Stitchliner 5500 in top condition, completely serviced and in plug and play condition. Totalizer reads today: 28 mio. 4 towers VAC 100: 2 newer from generation 2010-11 and 2 older generations 2005-6, Horizon Sa ...
2977442.jpg
2 ngjyra kompensuar Ryobi 3302 M
This 2 color offset printing machine with standard dampening is complete with serial equipment, manuals, some new consumable materials and plate Bacher 20 32 offset plate puncher. The machine is really very well kept and clean wi ...
3669390.jpg
shpues James Burn Aphadoc P33
Built: 2000 2 variable punching speeds of 70 and 80 punches/minute up to 48 000 sheets/hour Punches wide variety of paper stocks covers and tabbed sheets from 5-1/2" x 5-1/2" up to 13" x 13" Hands-free operation User-friendly ...
3669392.jpg
binder përsosur Bourg BB 2000
Perfect binder Bourg BB 2000 hot melt gluing system milling station with vacuum max: 450 mm x 320 mm min:50 mm x 110 mm max: 60 mm min: 2 sheets of 80 gsm max: / min: gluing temperature - 165 ° C/140 ° C 2q3e3q Comes ...
3678381.jpg
printer me ngjyra HP INDIGO 5500
HP Indigo 5500 Nbnzn 4-color Built: 02.2011 Counter: only 8,5 mio. imps. Dismantled, HP Imaging oil 6 bottles.- We ship worldwide.
3727353.jpg
Bordi Elektronik MANROLAND 35A 1920 70
New original part, never used and in original packaging. Djkaztz part number: 35 A 1920 70
3727318.jpg
Regjistrohu Interface Heidelberg CP 186 2664
Heidelberg Register Interface CP 186 2664 01 Bb3zloalww 12 V with extra ink cartridge. Can ship worldwide.
3720829.jpg
kompensuar shumë roll roll Grapha Müller Progress
Grapha Müller Progress 1986, 4 color dampening system: wet offset Bb037scqx7 with turnbars between unit 1 & 2 and 2 & 3. Process unit with filehole tools, formaliner tools (Schober) double crossperf. cylinders. Fold ...
3654216.jpg
Maker Broshura Horizon Vac 100
Horizon VAC -100 one(1)tower system 10 stations, with: Horizon FC -20 Trimmer Horizon SPF- 20 Sticher-folder unit F8m2vonsi Horizon PJ 77 Rutler. Counter 3.6 mio. booklets All clean and well maintained, most recent ...
3708951.jpg
Shkallë Eur pallti Avery berkel L 122
Tested, working perfectly with Scale holder. Nclux
3708336.jpg
prerës frondash K.A.S UK Trimmer
For brochures A5 and A4 (finished format) Can be used OFF line or On line behind a stapler / folder Goe3wblnq Equipped with a long exit Capacity 50 sheets of 80g Jam control system On wheels
2419332.jpg
prestar Horizon APC 61 II
Horizon APC 61 II, format: 610 mm , built 2004. Jtpoue Cutting Width: Max. 610 mm (24.0") Cutting Height: Max. 100 mm (3.93") Feed Depth: Max. 620 mm (24.410") Min. 25 mm (0.985") [65 mm (2.560") using the support plate] ...
2242779.jpg
format e vogël kompensuar AB DICK 9910XCS, 9910D, 9870,9850
This package of machinery came from one print ship. There are 2 pieces of younger generation models: 9910XCS and 9910 D from 1996 and 1995. There is a huge amount of paper guides, rubber cilinder covers(new), electronic sp ...
2237170.jpg
Maker Broshura XEROX ASF 100
Speed 20 - 25 Booklets / Min Max. Stapling Saddle Stapling - Operator Adjustable Paper Size A4/A3 & Two Extra Programmable Paper Weight 60-200 gsm Uldiv0z9s Capacity 20 sheets (80 gsm) In very good condition, we can ship w ...
3691825.jpg
udhë transporti
Transport track: width 20 cm and 107 cm in excellent condition. 0xgc8y7r
3687415.jpg
2 ngjyra kompensuar Heidelberg Speedmaster SM 74 2 H
2 color offset Heidelberg SM 74 2 H Zodz7olx ca. 49 mio. impressions CP 2000 autoplate Alcolor dampening High pile delivery no perfecting In production. Can be inspected.
3669409.jpg
shkrues letre Neopost SI 68
In working order. We ship worldwide. Bbl8bgwjbb
45 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave