Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Maklo Handel en Verhuur fund Noardburgum:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Tymen Kloetstra
Zevenhuisterweg 29
9257 VH Noardburgum
Holanda


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Gjenerator i agregatit Gesan DTR350 350 Kva
Gjenerator i agregatit Gesan DTR350 350 Kva Gesan DTR 350

Gesan MTU 350 kVA supersilent generator set / aggregate type DTR350 offered. Year of construction: 2011 Characteristics: - Breaker B2ufwr9 ...

Gjenerator i agregatit Gesan DTR350 350 Kva
Gjenerator i agregatit Gesan DTR350 350 Kva Gesan DTR 350

Gesan MTU 350 kVA supersilent generator set / aggregate type DTR350 offered. Year of construction: 2011 Pwfhmi Characteristics: - Breaker ...

Makinë për prerje letre Makinë për prerje letre
Makinë për prerje letre Makinë për prerje letre SEM FL 92 MC

Nice well working paper cutting machine. Specifications: - Brand: SEM. -Type: FL 92 MC. Fcacu0io3 - Connection: 380 Volts. - Maximum cuttin ...

Dërgo kërkesë te Maklo Handel en Verhuur:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Gjenerator i agregatit Gesan DTR350 350 Kva Gesan DTR 350

Gesan MTU 350 kVA supersilent generator set / aggregate type DTR350 offered. Year of construction: 2011 Characteristics: - Breaker B2ufwr9cbc - Super Silent - Internal diesel tan......


Gjenerator i agregatit Gesan DTR350 350 Kva Gesan DTR 350

Gesan MTU 350 kVA supersilent generator set / aggregate type DTR350 offered. Year of construction: 2011 Pwfhmi Characteristics: - Breaker - Super Silent - Internal diesel tank wi......


Makinë për prerje letre Makinë për prerje letre SEM FL 92 MC

Nice well working paper cutting machine. Specifications: - Brand: SEM. -Type: FL 92 MC. Fcacu0io3 - Connection: 380 Volts. - Maximum cutting width: 920 mm. - Maximum cutting lengt......


Ngritja e bumit me zvarritës Basket Platform RQG 18

Nice, well-functioning used spider boom lift / spider boom lift, working height 18 meters with very few operating hours!! - Brand: Basket. -Type: RQG18. - Hours read: 530. - Year ......


3 x hidro. përhapës fllanxha 13,15,18 Ton Equalizer SG13TE SG15TE SG18TE

3 sets of hydraulic flange spreaders. Type SG13TE is a Secure-Grip mechanical / hydraulic flange spreader. Years of research and development have resulted in one of the safest and......


Zinxhiri Katrani Prerës Zinxhiri Vrima Katrani OM.M

Well-functioning used chain cutter, 380 Volt. Equipped with 12 mm garnish, additional 20 mm garnish (Missing top gear). Price is € 550.00 Ex. VAT with invoice. Qtf8mzhl......


Kompleti Hilti DX351 BT bashkëngjitje bulonash me filetim Hilti DX351 BT

In new condition Hilti kit DX351 BT + Cordless drill XBT 4000-A for threaded bolt attachment. Fdbtrdf9m Features: A quick, easy and reliable fixing solution that requires no finis......


gërshërë gërshërë Jorg 4001 gërshërë zinku JORG 4001

Neat Jorg scissors with foot clamping. Maximum cutting length: 1020mm. Maximum cutting thickness aluminum: 2mm. Maximum cutting thickness steel: 1mm. Price is € 500.00 excluding ......


kullë e lëvizshme e dritës TCP Ecolite T

Neat, well-functioning used mobile light poles, light tower. IMMEDIATELY APPLICABLE: Light poles have been fully checked, tested and recently serviced. Specifications: - Brand: T......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej