Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SMS GmbH fund Arbesthal:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Wolfgang Schwarz
Feldgasse 46
2464 Arbesthal
Austria


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
gjenerator emergjence
gjenerator emergjence Hitzinger Jenbacher SGS 76M

2 emergency power generator, have run 600 hours, was removed during a general renovation, ran until the end. E93gb8tdc Bj 1979, 1050 kW elec ...

Dërgo kërkesë te SMS GmbH :
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
gjenerator emergjence Hitzinger Jenbacher SGS 76M

2 emergency power generator, have run 600 hours, was removed during a general renovation, ran until the end. E93gb8tdc Bj 1979, 1050 kW electrical power......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej