Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
IMH-Vertrieb fund Paderborn:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Edwin Eberle
Am Franzosenbach 3
33106 Paderborn
Gjermani


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Torno CNC
Torno CNC DMG Gildemeister TWIN 32

CNC turning and milling center Make: GILDEMEISTER B3ev2fgfrh Type: TWIN 32 turning diameter 100 mm Swing diameter: 145 mm turning length 3 ...

Dërgo kërkesë te IMH-Vertrieb:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Torno CNC DMG Gildemeister TWIN 32

CNC turning and milling center Make: GILDEMEISTER B3ev2fgfrh Type: TWIN 32 turning diameter 100 mm Swing diameter: 145 mm turning length 320 mm Control CNC SIEMENS 840 D Total ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej