Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Avertas Robotics fund Turku:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Kim Westerlund
Ruunikkokatu 2
20380 Turku
Finlanda


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Robot industrial i lëvizshëm
Robot industrial i lëvizshëm MIR MiR 250 + Top Module + Mircharge

For sale Ex-Demo MiR 250 + Top Module + MirCharge 48 Automatic Quick Charger. Condition As-New, equipment has been run for about 13 km. ...

Dërgo kërkesë te Avertas Robotics:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Robot industrial i lëvizshëm MIR MiR 250 + Top Module + Mircharge

For sale Ex-Demo MiR 250 + Top Module + MirCharge 48 Automatic Quick Charger. Condition As-New, equipment has been run for about 13 km. Short specs below, more information upon......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej