Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
METEC GmbH fund Hof:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Adriaan de Jong
Im Industriegebiet 10
56472 Hof
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për heqje llamarine / thithje ESTA OM
Makinë për heqje llamarine / thithje ESTA OM HM Production/ESTA ESTA OM

Offered is a sheet metal deburring machine, manufacturer HM Production from Denmark and an extraction for the grinding dust from ESTA, model ...

Nxjerrja e tymrave të saldimit Kemper
Nxjerrja e tymrave të saldimit Kemper Kemper 64100/Filter Master

Offered is a Kemper Filter Master welding fume extraction in very good condition with replacement filter. Top filter performance. Fk8nhodt ...

GAMOR GN 8
GAMOR GN 8 GAMOR GN 8

Offered is a GAMOR GN 8 threading machine. Cutting head can be infinitely adjusted in angle. By construction support arm always vertically c ...

Dërgo kërkesë te METEC GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për heqje llamarine / thithje ESTA OM HM Production/ESTA ESTA OM

Offered is a sheet metal deburring machine, manufacturer HM Production from Denmark and an extraction for the grinding dust from ESTA, model OM. ESTA is bj 2017, deburring machine ......


Nxjerrja e tymrave të saldimit Kemper Kemper 64100/Filter Master

Offered is a Kemper Filter Master welding fume extraction in very good condition with replacement filter. Top filter performance. Fk8nhodt......


GAMOR GN 8 GAMOR GN 8

Offered is a GAMOR GN 8 threading machine. Cutting head can be infinitely adjusted in angle. By construction support arm always vertically cut threads. For M2 to M8 internal thread......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej