Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ΖΑΒΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ fund Περιστέρι :

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau ΙΩΑΝΝΑ ΖΑΒΑΛΙΑΡΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΟΝΑΤΑ 23
12133 Περιστέρι
Greqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
MAKINË PËR PRODHIM LETËR 28x28
MAKINË PËR PRODHIM LETËR 28x28 TWO-STOREY 28X28

MACHINE NAPKIN IN PRODUCTION TWO-STOREY 28X28 Pxqux ...

Dërgo kërkesë te ΖΑΒΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
MAKINË PËR PRODHIM LETËR 28x28 TWO-STOREY 28X28

MACHINE NAPKIN IN PRODUCTION TWO-STOREY 28X28 Pxqux......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej