Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
sprl Millevertus fund Breuvanne:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr daniel lessire
chemin de l'eau vive 3
6730 Breuvanne
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makinë mbushëse izobarometrike
makinë mbushëse izobarometrike Coenco 12 becs remplissage 4 têtes capsulage

For sale isobarometric bottling machine 12 filling nozzles, 4 capping heads. Equipped in 33cl (apo / Vichy and long neck). 2500 bottles / ho ...

Dërgo kërkesë te sprl Millevertus:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makinë mbushëse izobarometrike Coenco 12 becs remplissage 4 têtes capsulage

For sale isobarometric bottling machine 12 filling nozzles, 4 capping heads. Equipped in 33cl (apo / Vichy and long neck). 2500 bottles / hour (unsaturated beer), 1500 bottles / ho......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej