Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Intervilza UAB fund Vilnius:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Aurelijus Rudys
Savanoriu pr. 151
03150 Vilnius
Lituania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Wire EDM
Wire EDM AGIE Cut100

Machine was in a running condition before dismounting. Pls request for any spare part. Cg3jq9dxe ...

Mikro folesë
Mikro folesë LX08-9B

Small, powerfull, flexible crowler. Byzeecksux ...

Dërgo kërkesë te Intervilza UAB:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Wire EDM AGIE Cut100

Machine was in a running condition before dismounting. Pls request for any spare part. Cg3jq9dxe......


Mikro folesë LX08-9B

Small, powerfull, flexible crowler. Byzeecksux......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej