Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Matrixpandis Unipessoal Lda fund Duas Igrejas-Paredes:

Matrixpandis Portugal, a 15 years company in woodworking machinery.

Herr Jorge Serra
Av. 13 de Maio Nº1777
4580-369 Duas Igrejas-Paredes
Portugalia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Paneli pa Altendorf
Paneli pa Altendorf Altendorf F45 F45

Model F45 Buwur8fxj2 ...

Paneli pa SCM
Paneli pa SCM SCM Formula

Very good condition Buwwealipd ...

Edgebander
Edgebander Scm Edgbander K201

Very good condition Su0adc ...

Dërgo kërkesë te Matrixpandis Unipessoal Lda:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Paneli pa Altendorf Altendorf F45 F45

Model F45 Buwur8fxj2......


Paneli pa SCM SCM Formula

Very good condition Buwwealipd......


Edgebander Scm Edgbander K201

Very good condition Su0adc......


Dovetailer Omec Dovetailer Omec F8

Automatic dovetailer omec f8 good condition Pci9l......


Biesse Edgbander Akron Biesse 2006 Akron 860

Akron 860 automatic 9nwqgdo CNC controled. Year 2006......


Cnc 4 Akset Biesse Rover 27

Working machine, 4 axes Bvknyh290q......


Sander Lams Volpato LS2N

Machine in stock Bwx3dr0ykq......


Cnc SCM Scm RECORD 2

Cnc scm RECORD 2 Bwx3ghvk8z......


Hf Frekuenca e Lartë

Hf for presses and curved wooden pieces Bwx3hei203......


Edger Scm K203 SCM K203

Maquina em boas condiçoes, pronta a trabalhar, sem garantia, no estado que se encontra. transporte e desmontagem a negociar, a maquina esta em espanha. montagem e formação em casa ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej