Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Robot UP 20 YASKAWA Motoman UP 20

2002
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
51789 Lindlar, Deutschland
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Robot UP 20
prodhues
YASKAWA Motoman
Model
UP 20
Numër serik
UP20_EJ_1
Viti i prodhimit
2002
kusht
gati për përdorim
Orari i operimit
16251

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
Lindlar , Gjermani Gjermani
qira
eshte e mundur

DETAJË OFERTA

Listing ID
A4138569
Referenca nr.
UP20_EJ_1
Rifreskimi i fundit
në 08.02.2020
parë
45.017 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

A good industrial robot UP 20 Motoman is sold.
Type: YR - UP 20
The robot is already newly painted.
Control: XRC
Operating hours: 16,251
Bfupnzsegj
Year of construction: 2002.12
Load capacity: 20 kg

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.

SHITëS

Weiz Industrie- und Robotertechnik

Personi kontaktues:Herr Waldemar Weiz

Schneewittchenweg 2a

51515 Kürten, Gjermani

regjistruar që nga viti: 2013

37 reklama në internet

Roboter - Schleif- und Polieranlagen
Schleifmaschinen
Poliermaschinen
Roboter / Robotertechnik
Greifertechnik und Polieraufnahmen
Zuführtechnik
Schaltschrankbau
Konstruktion
Technische Dokumentation nach MRL

SEND Enquiry

Albanian
de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
pl
ru
by
nl
ua
ee
tr
ca
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
kz
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

PHONE & FAX

telefon: 022079639724
faks: 022689099480
telefon:
022079639724
personi i kontaktit:
Zoti Waldemar Weiz
ID Machine:
UP20_EJ_1 - Machineseeker
faks: 022689099480
 

view Print
Shto për të parë listën e
Rekomando Listoni raportin


Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.
Lindlar, Gjermani Gjermani
2000
te mira (te perdorura)
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
i përdorur
Yaskawa   Motoman UP 20
1
Lindlar, Gjermani Gjermani
2000
te mira (te perdorura)
BARCELONA, Spanjë Spanjë
Vendndodhja e shitësve
2002
i përdorur
Lindlar, Gjermani Gjermani
2004
rinovuar (e përdorur)
Bischofszell, Switzerland Switzerland
2011
i shkëlqyer (i përdorur)
Hilden, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
1983
i përdorur
Lage, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
2019
i përdorur
Lage, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
2019
i përdorur
MPM Ultraprint UP 200
1
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
1998
i përdorur
Lage, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
i përdorur
ARBURG 520 C 2000-675
1
STORK ST 820-250
1
Göppingen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
1990
i përdorur