Pse ju
do të donte që të punojnë për Machineseeker
vizionet

Në Machineseeker, ne nuk do të vetëm të veprojë një treg - ka tashmë shumë nga ata. Ne jemi duke zhvilluar një treg ku të gjithë do të shesin mallrat e tyre industriale dhe e cila është vizituar nga blerësit më potencialë.

Sukses

Ne jemi vazhdimisht duke zgjeruar

25%

ambicie

Do të tingëllojë e rritjes 25% të mirë për ju? Nuk është e mjaftueshme për ne! Ne kemi nevojë për të vendosur objektivat tona të larta për të na mbajtur lëvizur përpara.

lakueshmëri

Gjithkush ka kohën e tyre më të mirë për të punuar në, kështu që ne nuk do të detyrojë që të përshtaten në orarin e punës të cilat janë vendosur në gur. Ju do të jetë në gjendje për të koordinuar orë tuaj të punës fleksibile, në marrëveshje me ekipin tuaj.

... Dhe në qoftë se është dimër dhe ju keni një rrufë dhe një dhimbje koke, ju lutem qëndroni në shtëpi - ne kemi nevojë për ju që të jenë të çlodhur, të gjerë zgjuar dhe krijuese.

vend

Ne punojmë në një të ndritshme, zyrë të hapur-plan, jo vetëm për të bërë komunikimin më të lehtë, por edhe për të dhënë çdo person në ekipin mundësinë për t'u përqëndruar plotësisht në punën e tyre.

vend qendror

Zyra jonë është e vendosur në zemër të
Essen (SUD), shëtitje dhjetë minuta "nga
stacioni kryesor.
Hapësirat e parkimit janë gjithashtu në dispozicion për makina.

Struktura Company

Ne punojmë në një "bazë të sheshtë të hierarkisë", në mënyrë që ju jeni në gjendje për të kryer veten plotësisht dhe ne nuk do të humbasë dëgjuar idetë tuaja të mëdha për shkak të ndarjes së përgjegjësive.

formalitetet

Ne ofrojmë një atmosferë të relaksuar e punës dhe si për të komunikuar. Gjithkush mund të bëjë një kontribut. Idetë e mira nuk janë të kufizuara në ndonjë hierarki të veçantë ose departamenti. Ju mund të vijnë për të punuar në çfarëdo rroba të ndiheni më të rehatshme në, nëse kjo është një kostum, një hoodie ose një këmishë me mëngë.

shpërblim

Ne ofrojmë paga të drejta dhe kushte të mira pune, sepse ne vendosmërisht besojmë se ju vetëm të marrë përsëri atë që keni vënë në.

bashkërendim

Ne gëzojnë vende të shkëmbejnë në mënyrë që të gjithë merr të dini të gjithë të tjerët. Ne jemi si një familje e madhe. Gjithkush ka perspektivën e tyre unike, e cila na ndihmon për të kuptuar më mirë përdoruesit tanë.

qasje holistike

Get të dini të gjithë kompaninë! Bashkohen në me bisedat mes techies, provoni dorën tuaj në shitje dhe për të gjetur më shumë për përdoruesit tanë në mbështetje. Kjo është vetëm kur ju të vërtetë kuptojnë biznesin tonë që ju do të jetë në gjendje për të dhënë më të mirën në punën tuaj.

Fizike mirëqenien

Ne ofrojmë ushqim të lirë një herë në javë, dhe pije 24/7.

Faces

A të kemi bërë jeni kurioz?

Pra, ju jeni të interesuar? Great!

Ju lutemi të na dërgoni CV tuaj me një letër përcjellëse dhe na tregoni se sa ju do të donte për të fituar:
join@maschinensucher.de (Thorsten, CEO & Founder)

APLIKO TANI
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close