Makinë shpimi radiale
Wagner PRC 60

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
1995
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 538 km
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Makinë shpimi radiale
Prodhues:
Wagner
model:
PRC 60
Numri i makinës:
201014
Viti i ndertimit:
1995
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Nordrhein-Westfalen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 538 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
500 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS

drilling capacity steel: 63 mm
spindle taper: V MK
spindle stroke: 400 mm
spindle speed: 20 - 1600 rpm 16 steps)

distance spindle axis and column: 450 - 2000 mm
distance spindle nose and table: 400 - 1600 mm
feeds: 0,04 - 3,2 mm/s (16 steps)
spindle head travel on cantilever: 1550 mm


MACHINE DETAILS

dimension of the cube table: 800 x 630 x 500 mm
motor: 400V; 50 HZ; 5,5 kW
dimensions: 3080 x 1250 x 3205 mm
weight: 7000 kg

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A12313583
Numri i referencës:
AUC-2309032
Përditëso:
e fundit më 07.09.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 12313583
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 538 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Wagner Magnete 1120-60/150-18 Wagner Magnete 1120-60/150-18 Wagner Magnete 1120-60/150-18
more images
3
Gjermani Lüneburg
1531 km
Pllakë shtrëngimi elektro-magnetike
Wagner Magnete 1120-60/150-18
2018
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER K.G. SD 10/60 WAGNER K.G. SD 10/60 WAGNER K.G. SD 10/60 WAGNER K.G. SD 10/60 WAGNER K.G. SD 10/60 WAGNER K.G. SD 10/60 WAGNER K.G. SD 10/60 WAGNER K.G. SD 10/60
more images
8
Gjermani Malsch
1266 km
Çak magnetik
WAGNER K.G. SD 10/60
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER GU 27 - 60 A (Schleiflänge 600) WAGNER GU 27 - 60 A (Schleiflänge 600) WAGNER GU 27 - 60 A (Schleiflänge 600) WAGNER GU 27 - 60 A (Schleiflänge 600) WAGNER GU 27 - 60 A (Schleiflänge 600) WAGNER GU 27 - 60 A (Schleiflänge 600) WAGNER GU 27 - 60 A (Schleiflänge 600)
more images
7
Gjermani Mörsdorf
1259 km
Makinë bluarëse cilindrike universale
WAGNER GU 27 - 60 A (Schleiflänge 600)
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER FCW 600 WAGNER FCW 600 WAGNER FCW 600 WAGNER FCW 600 WAGNER FCW 600
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Tool Room frezë - Universal
WAGNER FCW 600
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER 2er Set - 1500mm + 600mm WAGNER 2er Set - 1500mm + 600mm WAGNER 2er Set - 1500mm + 600mm WAGNER 2er Set - 1500mm + 600mm WAGNER 2er Set - 1500mm + 600mm WAGNER 2er Set - 1500mm + 600mm WAGNER 2er Set - 1500mm + 600mm
more images
7
Gjermani Ennepetal
1495 km
Çak magnetik
WAGNER 2er Set - 1500mm + 600mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner Magnete 452-95/160-450 G 6 400/690
more images
1
Gjermani Zwickau
1220 km
shirit magnetik mbi brez
Wagner Magnete 452-95/160-450 G 6 400/690
2006
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner 451-130/160-600
more images
1
Holanda Soerendonk
1587 km
Ndarësi i mbivendosur / Ndarësi magnetik
Wagner 451-130/160-600
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1
more images
10
Gjermani Crailsheim
1189 km
Platforma teleskopike e artikuluar
Manitou 160ATJP RC ST5 S1
2021
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1 Manitou 160ATJP RC ST5 S1
more images
10
Gjermani Crailsheim
1189 km
Platforma teleskopike e artikuluar
Manitou 160ATJP RC ST5 S1
2021
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner 33-70 Wagner 33-70 Wagner 33-70 Wagner 33-70 Wagner 33-70 Wagner 33-70 Wagner 33-70
more images
7
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Spërkatës pa ajër
Wagner 33-70
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER DCS 180 / Digi WAGNER DCS 180 / Digi WAGNER DCS 180 / Digi WAGNER DCS 180 / Digi WAGNER DCS 180 / Digi WAGNER DCS 180 / Digi WAGNER DCS 180 / Digi
more images
7
Gjermani Bünde
1511 km
Torno qendrore dhe torno gishti
WAGNER DCS 180 / Digi
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60 ŻEFAM 60
more images
15
Polonia Sierakowska Huta
1475 km
aeroplan
ŻEFAM 60
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FUMATOR-APPARATEBAU HEINZ WAGNER Minivac 250 D FUMATOR-APPARATEBAU HEINZ WAGNER Minivac 250 D FUMATOR-APPARATEBAU HEINZ WAGNER Minivac 250 D FUMATOR-APPARATEBAU HEINZ WAGNER Minivac 250 D FUMATOR-APPARATEBAU HEINZ WAGNER Minivac 250 D FUMATOR-APPARATEBAU HEINZ WAGNER Minivac 250 D
more images
6
Gjermani Hessisch Lichtenau
1375 km
Nxjerrja e tymit të saldimit, Nxjerrja e tymit të saldimit, Nxjerrja e tymit në laborator
FUMATOR-APPARATEBAU HEINZ WAGNER Minivac 250 D
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cortelia, Wagner Magnete 0452 - 130/150 - 250 - G2 Cortelia, Wagner Magnete 0452 - 130/150 - 250 - G2 Cortelia, Wagner Magnete 0452 - 130/150 - 250 - G2 Cortelia, Wagner Magnete 0452 - 130/150 - 250 - G2 Cortelia, Wagner Magnete 0452 - 130/150 - 250 - G2 Cortelia, Wagner Magnete 0452 - 130/150 - 250 - G2
more images
6
Gjermani Horst
1611 km
Ndarës magnetik mbi rrip
Cortelia, Wagner Magnete 0452 - 130/150 - 250 - G2
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER BVT 1270 2VS WAGNER BVT 1270 2VS WAGNER BVT 1270 2VS WAGNER BVT 1270 2VS WAGNER BVT 1270 2VS WAGNER BVT 1270 2VS WAGNER BVT 1270 2VS WAGNER BVT 1270 2VS WAGNER BVT 1270 2VS WAGNER BVT 1270 2VS
more images
10
Gjermani Velen
1561 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
WAGNER BVT 1270 2VS
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stahlhoehe 60 mm 190 x 185 mm Stahlhoehe 60 mm 190 x 185 mm Stahlhoehe 60 mm 190 x 185 mm
more images
3
Gjermani Tönisvorst
(Vendndodhja e tregtarit)
1543 km
Mbajtës katërfish i çelikut (5168)
Stahlhoehe 60 mm 190 x 185 mm
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner DCS 180 x 1100 Wagner DCS 180 x 1100 Wagner DCS 180 x 1100 Wagner DCS 180 x 1100 Wagner DCS 180 x 1100 Wagner DCS 180 x 1100
more images
6
Gjermani Sankt Egidien
1221 km
Torno me plumb dhe bosht
Wagner DCS 180 x 1100
1990
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60 GUILLIET LKL 60
more images
15
Polonia Sierakowska Huta
1475 km
Trashës
GUILLIET LKL 60
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A
more images
8
Gjermani Osterrönfeld
1652 km
Wagner DLC 150 A
Wagner DLC 150A
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maschinen Wagner WMC 1100 Maschinen Wagner WMC 1100 Maschinen Wagner WMC 1100 Maschinen Wagner WMC 1100 Maschinen Wagner WMC 1100 Maschinen Wagner WMC 1100 Maschinen Wagner WMC 1100
more images
7
Gjermani Walzbachtal
1262 km
Frezë vertikale CNC
Maschinen Wagner WMC 1100
2007
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner Wagner Wagner Wagner Wagner Wagner Wagner Wagner Wagner Wagner
more images
10
Kroacia Zagreb
622 km
Kabineti plastikues Wagner 2020
Wagner
2020
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner SF 27 Wagner SF 27 Wagner SF 27 Wagner SF 27 Wagner SF 27 Wagner SF 27
more images
6
Gjermani Nattheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1147 km
spërkatës boje
Wagner SF 27
2018
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT Gustav Wagner LT
more images
13
Polonia Tarnowskie Góry
1036 km
Makinë për bluarjen e sharrave rrethore
Gustav Wagner LT
1960
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60 KUPFERMUHLE 60
more images
15
Polonia Sierakowska Huta
1475 km
Planifikues me katër anë
KUPFERMUHLE 60
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER GU4
more images
1
Gjermani
1576 km
Makinë për prerjen e fijeve
WAGNER GU4
1971
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner FCW 400 S Wagner FCW 400 S Wagner FCW 400 S Wagner FCW 400 S Wagner FCW 400 S Wagner FCW 400 S
more images
6
Gjermani Gütersloh
1495 km
Makine frezimi
Wagner FCW 400 S
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
60 000l 60 000l 60 000l 60 000l
more images
4
Polonia Wtelno
1358 km
Rezervuari inox i izoluar 6000 hl
60 000l
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER CG 1240A x 1000 WAGNER CG 1240A x 1000 WAGNER CG 1240A x 1000 WAGNER CG 1240A x 1000 WAGNER CG 1240A x 1000 WAGNER CG 1240A x 1000 WAGNER CG 1240A x 1000 WAGNER CG 1240A x 1000 WAGNER CG 1240A x 1000
more images
9
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Makinë bluarëse cilindrike - universale
WAGNER CG 1240A x 1000
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Kępno
1140 km
Dyqan bojërash
PROMAL/WAGNER
2006
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60 JAROMA DSMC 60
more images
15
Polonia Sierakowska Huta
1475 km
yndyrë
JAROMA DSMC 60
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lenhard&Wagner 72.027.13
more images
1
Luksemburgu Feulen
1463 km
Shirita mbushës L&W
Lenhard&Wagner 72.027.13
2004
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schuko Wagner Schuko Wagner Schuko Wagner Schuko Wagner Schuko Wagner Schuko Wagner Schuko Wagner Schuko Wagner Schuko Wagner Schuko Wagner Schuko Wagner
more images
11
Gjermani Barntrup
1469 km
Lyeni murin e nxjerrjes së mjegullës me pajisje pa ajër
Schuko Wagner
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500
more images
9
Gjermani Bühl
1262 km
Torno qendrore dhe torno gishti
WAGNER DCJ 230 x 1500
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A
more images
8
Gjermani
1340 km
Sharrë automatike e brezit - horizontale
WAGNER WPB 340 A
1993
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker
more images
9
Polonia Radom
1141 km
Prodhuesi i broshurave
Duplo DC-10/60 PRO + DBM-120 + DBM-120T + Stacker
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner RSSM 1250 Wagner RSSM 1250 Wagner RSSM 1250 Wagner RSSM 1250 Wagner RSSM 1250 Wagner RSSM 1250 Wagner RSSM 1250
more images
7
Gjermani Wölfersheim
1352 km
Reach kamion, triplex
Wagner RSSM 1250
1987
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lenhardt&Wagner MSA-570EFLN Lenhardt&Wagner MSA-570EFLN
more images
2
Luksemburgu Feulen
1463 km
Kompresor me presion të lartë Lenhardt&Wagner
Lenhardt&Wagner MSA-570EFLN
2009
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weishaupt RMS 60/2-A (7639Kw) RMS 60/ 2- A Weishaupt RMS 60/2-A (7639Kw) RMS 60/ 2- A Weishaupt RMS 60/2-A (7639Kw) RMS 60/ 2- A Weishaupt RMS 60/2-A (7639Kw) RMS 60/ 2- A Weishaupt RMS 60/2-A (7639Kw) RMS 60/ 2- A
more images
5
Gjermani Deining
1124 km
djegës vaji
Weishaupt RMS 60/2-A (7639Kw) RMS 60/ 2- A
2007
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt
more images
5
Gjermani Lindlar
1473 km
Kodrina makine fije
WAGNER unbekannt
1960
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Fork Lift Truck - Electric
Wagner EGV 125
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner Finish 300 Wagner Finish 300 Wagner Finish 300 Wagner Finish 300 Wagner Finish 300 Wagner Finish 300 Wagner Finish 300
more images
7
Gjermani Barntrup
1469 km
Spërkatës boje pa ajër
Wagner Finish 300
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER WBE1300R WAGNER WBE1300R WAGNER WBE1300R WAGNER WBE1300R WAGNER WBE1300R WAGNER WBE1300R WAGNER WBE1300R
more images
7
Gjermani Niederlangen
1624 km
Frezë shtrati - Vertikale
WAGNER WBE1300R
2014
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner Cobra 40 - 10 - sofort verfügbar- Wagner Cobra 40 - 10 - sofort verfügbar- Wagner Cobra 40 - 10 - sofort verfügbar-
more images
3
Gjermani Bitburg
1442 km
Pompë pneumatike me diafragmë të dyfishtë
Wagner Cobra 40 - 10 - sofort verfügbar-
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER BVT 1270 2 VS WAGNER BVT 1270 2 VS WAGNER BVT 1270 2 VS WAGNER BVT 1270 2 VS WAGNER BVT 1270 2 VS WAGNER BVT 1270 2 VS WAGNER BVT 1270 2 VS WAGNER BVT 1270 2 VS
more images
8
Gjermani Mühlheim am Main
1329 km
Makinë bluarje vertikale të shtratit
WAGNER BVT 1270 2 VS
2012
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500 WAGNER WDE 500
more images
10
Gjermani Ennepetal
1495 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
WAGNER WDE 500
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner Twin Controll 35-70 Wagner Twin Controll 35-70
more images
2
Gjermani Blomberg
1466 km
Sistemi dozues 2K, Wagner
Wagner Twin Controll 35-70
2016
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner Wagner Wagner Wagner
more images
4
Francës Mozé-sur-Louet
1785 km
kulla WAGNER
Wagner
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wagner WDE 500 Wagner WDE 500 Wagner WDE 500 Wagner WDE 500 Wagner WDE 500 Wagner WDE 500 Wagner WDE 500
more images
7
Gjermani Bremen
1578 km
Torno CNC
Wagner WDE 500
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER FCW 350 WAGNER FCW 350 WAGNER FCW 350 WAGNER FCW 350 WAGNER FCW 350
more images
5
Gjermani Velen
1561 km
Makinë për bluarjen e veglave - Universale
WAGNER FCW 350
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER SE 50 / 100 WAGNER SE 50 / 100 WAGNER SE 50 / 100 WAGNER SE 50 / 100 WAGNER SE 50 / 100
more images
5
Gjermani Bünde
1511 km
Çak magnetik
WAGNER SE 50 / 100
dore e dyte
Thirrni