Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Tharëse industriale e rrobave
TecnoWash ADE25V
I RI

Çmim fiks pa përfshirë TVSH
1.700 €
Lloji i ofertës
përdorur
vend
Modena MO, Italia

MACHINE DATA

lloj makine:
Tharëse industriale e rrobave
prodhues:
TecnoWash
Model:
ADE25V
kusht:
gjendje e mirë (e përdorur)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim:
1.700 € Çmim fiks pa përfshirë TVSH
vend:
Modena MO, Italia Itali

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A6207985
Rifreskimi i fundit:
në 15.09.2021

PËRSHKRIM

Tumble dryer TecnoWash used - capacity 20 kg. - electric - predisposition for eventual methane burner - perfectly working - little used because of ceased activity.
Ckl30cdr

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.

SHITëS

Palazzi Stefano

Personi kontaktues:Herr Stefano Palazzi

VIA CIRCONVALLAZIONE 11

41031 CAMPOSANTO, Itali

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2020

3 reklama në internet

L'azienda Palazzi Stefano è nel settore tessile dal 1993, vende macchine tessili usate di tutti i tipi.
Palazzi Stefano legale rappresentante della ditta individuale :Palazzi Stefano
iscritta al registro delle imprese della Camera di Commercio di Modena cod. PLZSFN63T27F257I
nr. REA : MO-270071
Mesazhi juaj është dërguar.

SEND Enquiry

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
NB: Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

PHONE&FAX

telefon: +39336562048
faks:
telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Stefano Palazzi
ID Machine:
A6207985 në Machineseeker
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Successful: Detyra e kryer
gabim: Detyra nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153