Makinë me shumë gishta
Schütte SF81 cnc

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
1988
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Makinë me shumë gishta
Prodhues:
Schütte
model:
SF81 cnc
Viti i ndertimit:
1988
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Nitriansky kraj, Sllovakia Sllovakia – Largësia: përafërsisht 787 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
2 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS


Diameter range: max. 81 mm
Number of main spindles: 6


EQUIPMENT • Gripper for rear machining in position 6 (gripper optional)

 • Coolant pump

 • Machine in 2018 in the current configuration

 • CNC cross slide position 4-5Reklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A14734348
Numri i referencës:
AUC-2401164
Përditëso:
e fundit më 30.01.2024

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 14734348
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Sllovakia Sllovakia
Largësia: përafërsisht 787 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Schütte SF81 cnc Schütte SF81 cnc Schütte SF81 cnc Schütte SF81 cnc Schütte SF81 cnc
more images
Sllovakia Slovenská 1136/54, 942 01 Šurany, Slovensko
787 km
sustruh
Schütte SF81 cnc
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHÜTTE BU 400 CNC 4 SCHÜTTE BU 400 CNC 4 SCHÜTTE BU 400 CNC 4 SCHÜTTE BU 400 CNC 4 SCHÜTTE BU 400 CNC 4 SCHÜTTE BU 400 CNC 4
more images
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km
Makine bluarje CNC universale
SCHÜTTE BU 400 CNC 4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHÜTTE WU 750 CNC N6 SCHÜTTE WU 750 CNC N6 SCHÜTTE WU 750 CNC N6
more images
Gjermani Metzingen
1 187 km
Makinë për bluarjen e veglave
SCHÜTTE WU 750 CNC N6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE SF 81 SCHUETTE SF 81
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno automatike me shumë gishta
SCHUETTE SF 81
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81
more images
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schuette SF81
Thirrni
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë bluarëse veglash me 5 boshte
Schütte WU 305 Trend
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1 266 km
Torno CNC
MAZAK - CNC Integrex 400Y
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution
more images
Gjermani Aach
1 164 km
Qendër përpunimi
CNC Vertikal - Bearbeitungszentrum DMU 70 eVolution
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHÜTTE AF42 SCHÜTTE AF42 SCHÜTTE AF42 SCHÜTTE AF42
more images
Gjermani Butzbach
1 362 km
Makinë me shufra me shumë gishta
SCHÜTTE AF42
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51
more images
Gjermani Rösrath / Köln
(Vendndodhja e tregtarit)
1 473 km
Makinë me shufra me shumë gishta
SCHUETTE SF51
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schütte AC10-36 Schütte AC10-36 Schütte AC10-36 Schütte AC10-36 Schütte AC10-36 Schütte AC10-36 Schütte AC10-36 Schütte AC10-36 Schütte AC10-36 Schütte AC10-36 Schütte AC10-36
more images
Gjermani Stuttgart
1 210 km
Makinë me shumë gishta 8 + 2
Schütte AC10-36
Thirrni
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë bluarëse veglash me 5 boshte
Schütte WU 205
Reklamë e klasifikuar
Schütte SF 89 Schütte SF 89 Schütte SF 89 Schütte SF 89 Schütte SF 89 Schütte SF 89
more images
Sllovakia Slovenská 1136/54, 942 01 Šurany, Slovensko
787 km
makinë me shumë gishta
Schütte SF 89
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE SF 63 SCHUETTE SF 63 SCHUETTE SF 63 SCHUETTE SF 63 SCHUETTE SF 63 SCHUETTE SF 63 SCHUETTE SF 63 SCHUETTE SF 63 SCHUETTE SF 63
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno automatike me shumë gishta
SCHUETTE SF 63
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHÜTTE SG 18 SCHÜTTE SG 18 SCHÜTTE SG 18 SCHÜTTE SG 18 SCHÜTTE SG 18
more images
Austria Ried im Oberinntal
1 004 km
Makinë me shufra me shumë gishta
SCHÜTTE SG 18
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51
more images
Gjermani Rösrath / Köln
(Vendndodhja e tregtarit)
1 473 km
Makinë me shufra me shumë gishta
SCHUETTE AF51
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CNC Senkerodiermaschine Deckel DE 25
more images
Gjermani Hamburg
1 577 km
Qendër përpunimi
CNC Senkerodiermaschine Deckel DE 25
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHÜTTE 305 Trend SCHÜTTE 305 Trend SCHÜTTE 305 Trend SCHÜTTE 305 Trend SCHÜTTE 305 Trend
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Makinë bluarëse veglash - Universale
SCHÜTTE 305 Trend
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schütte SF67 Schütte SF67 Schütte SF67 Schütte SF67
more images
Sllovakia Slovenská 1136/54, 942 01 Šurany, Slovensko
787 km
makinë me shumë gishta
Schütte SF67
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE SF 63 SCHUETTE SF 63
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno automatike me shumë gishta
SCHUETTE SF 63
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schütte WU 405 Schütte WU 405 Schütte WU 405 Schütte WU 405 Schütte WU 405 Schütte WU 405 Schütte WU 405 Schütte WU 405
more images
Gjermani Bogen
1 047 km
Makinë për bluarjen e veglave
Schütte WU 405
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE SF51 DNT SCHUETTE SF51 DNT SCHUETTE SF51 DNT SCHUETTE SF51 DNT SCHUETTE SF51 DNT
more images
Gjermani Rösrath / Köln
(Vendndodhja e tregtarit)
1 473 km
Makinë me shufra me shumë gishta
SCHUETTE SF51 DNT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Open CNC TX-35 Open CNC TX-35 Open CNC TX-35 Open CNC TX-35 Open CNC TX-35
more images
Holanda Schiedam
1 695 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
Open CNC TX-35
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT SCHUTTE SF26 DNT
more images
Francës Bonneville
1 232 km
TORON ME SHUMËGJESHT
SCHUTTE SF26 DNT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER
more images
Turqia Yenidoğan, Abdi İpekçi Cd. No:163 D:12, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye
733 km
QENDRA E PRAKTIMIT CNC
BROTHER TC-32B QT CNC TAPPING CENTER
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE SF 42 SCHUETTE SF 42 SCHUETTE SF 42
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno automatike me shumë gishta
SCHUETTE SF 42
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000 Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000
more images
Gjermani Hilden
1 507 km
Sharrë dyshe mitre
Truepro CNC Machine CO. LTD CLJG2S-CNC 500*6000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE AF32S Dnt SCHUETTE AF32S Dnt SCHUETTE AF32S Dnt
more images
Gjermani Rösrath / Köln
(Vendndodhja e tregtarit)
1 473 km
Makinë me shufra me shumë gishta
SCHUETTE AF32S Dnt
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Zaleszany
1 066 km
Plotter frezues 3060ATC 5X
Polska Grupa CNC 3060ATC 5X
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schuette SG 18 -6 Zangenspannung Futter
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800 BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800
more images
Izraelit בת חפר
1 645 km
CNC torno
BINNS&BERRY 800X3000 CNC Trident 800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE SF 36 SCHUETTE SF 36 SCHUETTE SF 36
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km
Torno automatike me shumë gishta
SCHUETTE SF 36
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzfräse CNC Speed 3021 Holzfräse CNC Speed 3021 Holzfräse CNC Speed 3021
more images
Zvicra Feusisberg
1 131 km
Qendër përpunimi
Holzfräse CNC Speed 3021
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE S51PC SCHUETTE S51PC SCHUETTE S51PC SCHUETTE S51PC SCHUETTE S51PC
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Makinë me shufra me shumë gishta
SCHUETTE S51PC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polska Grupa CNC 2030 ATC 4 osie Polska Grupa CNC 2030 ATC 4 osie Polska Grupa CNC 2030 ATC 4 osie Polska Grupa CNC 2030 ATC 4 osie Polska Grupa CNC 2030 ATC 4 osie Polska Grupa CNC 2030 ATC 4 osie
more images
Polonia Zaleszany
1 066 km
Plotter frezues 2030 ATC 4 akse
Polska Grupa CNC 2030 ATC 4 osie
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT
more images
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schütte SF32-6 DNT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STYLE CNC BT1500 E STYLE CNC BT1500 E STYLE CNC BT1500 E STYLE CNC BT1500 E STYLE CNC BT1500 E STYLE CNC BT1500 E STYLE CNC BT1500 E STYLE CNC BT1500 E
more images
Holanda Weesp
1 690 km
qendra e përpunimit 4 aks
STYLE CNC BT1500 E
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE
more images
Gjermani Rösrath
1 474 km
Aksesore makinerish etj.
SCHUETTE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT
more images
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schütte SF32-6 DNT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUETTE
more images
Gjermani Rösrath
1 474 km
Aksesore makinerish etj.
SCHUETTE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schuette SF 50/51 -6 Schuette SF 50/51 -6 Schuette SF 50/51 -6
more images
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schuette SF 50/51 -6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991 Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991
more images
Gjermani Plettenberg
1 464 km
Torno automatike me shumë gishta
Schütte SF 32-6 DNT Bj. 1991
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42
more images
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schütte SF 40/42
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schütte SF 32 Schütte SF 32
more images
Gjermani Plettenberg
1 464 km
Schütte SF 32
Schütte SF 32
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schuette SF 13 Schuette SF 13 Schuette SF 13 Schuette SF 13
more images
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schuette SF 13
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schuette SF 26 Schuette SF 26 Schuette SF 26 Schuette SF 26
more images
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schuette SF 26
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schuette SF 20 Schuette SF 20
more images
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schuette SF 20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schuette SF 13 Schuette SF 13 Schuette SF 13 Schuette SF 13
more images
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schuette SF 13
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Meinerzhagen
1 457 km
Torno automatike me shumë gishta
Schuette SF 13-DNT
Thirrni