Blini makina të përdorura (200 000)

Automjete transporti, automjete komerciale
38 144
Inventari i tepërt, inventari i mbetur
581
Kamion me paletë
7 765
Makina kimike, farmaceutike
902
Makina speciale
161
Makina të tjera
1 514
Makinat e paketimit
1 735
Makinat e pastrimit dhe pajisjet e menaxhimit të objekteve
1 080
Makinat e përpunimit të drurit
12 267
Makinat e përpunimit të gurit
118
Makinat e përpunimit të telave
327
Makine printimi
5 101
Makineri bujqësore
1 141
Makineri ndërtimi
10 354
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla
32 921
Motorët
3 020
Pajisjet e punishtes automobilistike
115
Pajisjet e përpunimit të postës
37
Përpunimi dhe fabrikimi i tekstilit
374
Përpunimi i letrës, përpunimi i fletës metalike
404
Përpunimi i plastikës, teknologjia e plastikës
2 841
Përpunimi i xhamit, përpunimi i qeramikës
441
Riciklimi dhe asgjësimi
2 282
Sistemet e mbushjes dhe teknologjia e mbushjes
227
Teknologji mjekësore
716
Teknologjia e ajrit të kompresuar
2 567
Teknologjia e automatizimit
11 293
Teknologjia e energjisë
170
Teknologjia e ftohjes
480
Teknologjia e matjes, teknologjia e testimit
1 433
Teknologjia e procesit
853
Teknologjia e ruajtjes
3 930
Teknologjia e sipërfaqes
434
Teknologjia e telekomunikacionit dhe teknologjia kompjuterike
33
Teknologjia e transportuesit dhe teknologjia e drejtimit
10 059
Teknologjia e ushqimit
6 014
Teknologjia e vakumit
413
Teknologjia e zyrës
111
Teknologjia komunale
1 748
teknologjia e trajtimit të ujërave të zeza
71

Blini makina të përdorura (200 000)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendër e përpunimit vertikal
Matec 30HV
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë për lakimin e telave dhe shiritave
Finzer ZUB-360
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
LATHE
Benzinger TNI B8
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë bluarëse - po aq e mirë sa e re
Millstar VH 450
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Pastrues i kockave të peshkut
Baader TRIO FTC Tabletop Pin Bone Remover
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë e derdhjes së injektimit
FERROMATIK MILACRON Magna T Servo 275
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno me aks C-Y
DMG MORI CTX alpha 500
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë për lakimin e telave dhe shiritave
Bihler GRM 50
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
LATHE
FAT Haco FTM165
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit
TOS KURIM FSQ 100
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë e derdhjes së injektimit
DEMAG Ergotech 500-3300
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra vertikale e përpunimit
Samsung SMEC LCV 380 S
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
DMG MORI DMU 65 monoBLOCK
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë mbështjellëse pranverore
Wafios FUL8
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendër e përpunimit vertikal
C.B.Ferrari ML45
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë që fundoset
CHARMILLES Roboform 55P QCRi
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Sharrë automatike e brezit
Kaltenbach KBR 371NA
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno qendrore dhe torno gishti
GDW LZ 280 S
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra horizontale e përpunimit me 5 boshte
Deckel Maho DMC 80 H
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë prerëse me lazer
Deckel Maho DML 40 SI
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit
Deckel Maho DMC 60U
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra horizontale e përpunimit me 4 boshte
FEELER FMH 500
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë bluarëse cilindrike
KELLENBERGER KEL-VARIA UR 175/1000
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno qendrore dhe torno gishti
GDW LZ 360 S V

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gërshërë pllakash hidraulike
Weinbrenner TSV 20/4100
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gërshërë gijotine
DURMAZLAR TDMC HGM 4006
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë për lakimin e tubave
Hirschmiller und Höhn NCB 4000
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Granulator
Nuga Stadler CentriCut 44sr
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendër e përpunimit me 5 akse
Reichenbacher Hamuel ECO-NT 3610-1K
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno vertikale
Titan Umaro SC 43 - F01
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë për lidhjen e skajeve
BIESSE Roxyl 5.5
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra horizontale e përpunimit
Matsuura MAXIA H.Plus-405
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
makinë mbështjellëse rrjedhëse
Alpha-Pack Europe SRL DEAHP-450-3S
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1 528 km
ngritës me zvarritës
Platform Basket Spider 15.70E
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
Deckel Maho DMU 80 P Hi-Dyn
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
LATHE
OKUMA LB 25 II
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra vertikale e përpunimit me 4 boshte
AXA VSC 2-M/2E
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë pastruese
Tennant M20
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
makinë mbështjellëse rrjedhëse
Ravizza Packaging SRL SIMPLICITA BAG SMART 400 H
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë EDM + robot
AGIE Hyperspark 2 HS
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
Deckel Maho DMC 100 U duoBLOCK
ankand
Ankandi do të nisë së shpejti
Makinë për rrotullimin e fijeve
GROB RM 208
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendër e përpunimit vertikal
Mazak FJV 250
Reklamë e klasifikuar
KERAGLASS srl KFO KERAGLASS srl KFO KERAGLASS srl KFO KERAGLASS srl KFO KERAGLASS srl KFO KERAGLASS srl KFO KERAGLASS srl KFO
more images
Shqipëria Ahmetaq
52 km
Furra e kalitjes së xhamit
KERAGLASS srl KFO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LVD delta 1250 LVD delta 1250 LVD delta 1250 LVD delta 1250
more images
Greqia Greece
271 km
makina punching
LVD delta 1250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GREEN PRESS GREEN PRESS 4060dGR PS-7A GREEN PRESS GREEN PRESS 4060dGR PS-7A GREEN PRESS GREEN PRESS 4060dGR PS-7A GREEN PRESS GREEN PRESS 4060dGR PS-7A
more images
Greqia ΕΟ3, Εορδαία 502 00, Ελλάδα
146 km
Shtypje automatike pneumatike e transferimit të nxehtësisë
GREEN PRESS GREEN PRESS 4060dGR PS-7A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
5 tanks Stainless steel tanks with mixer 21 m3 5 tanks Stainless steel tanks with mixer 21 m3 5 tanks Stainless steel tanks with mixer 21 m3 5 tanks Stainless steel tanks with mixer 21 m3
more images
Maqedonia Skopje
140 km
Depozita magazinimi inox me mikser
5 tanks Stainless steel tanks with mixer 21 m3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ideal BAS 100 Ideal BAS 100 Ideal BAS 100 Ideal BAS 100 Ideal BAS 100 Ideal BAS 100 Ideal BAS 100 Ideal BAS 100
more images
Serbia Sremska Mitrovica
428 km
Makinë saldimi me prapanicë
Ideal BAS 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50
more images
Greqia Greece
271 km
Qendrat e përpunimit (universale)
DMG MORI DMU 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U
more images
Greqia Greece
271 km
Qendrat e përpunimit (universale)
DMG MORI CMX 50 U
Thirrni