Blini makina të përdorura (200 000)

Automjete transporti, automjete komerciale
38 093
Inventari i tepërt, inventari i mbetur
581
Kamion me paletë
7 777
Makina kimike, farmaceutike
902
Makina speciale
160
Makina të tjera
1 511
Makinat e paketimit
1 734
Makinat e pastrimit dhe pajisjet e menaxhimit të objekteve
1 080
Makinat e përpunimit të drurit
12 259
Makinat e përpunimit të gurit
118
Makinat e përpunimit të telave
327
Makine printimi
5 106
Makineri bujqësore
1 139
Makineri ndërtimi
10 357
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla
32 930
Motorët
3 027
Pajisjet e punishtes automobilistike
115
Pajisjet e përpunimit të postës
37
Përpunimi dhe fabrikimi i tekstilit
374
Përpunimi i letrës, përpunimi i fletës metalike
403
Përpunimi i plastikës, teknologjia e plastikës
2 840
Përpunimi i xhamit, përpunimi i qeramikës
441
Riciklimi dhe asgjësimi
2 282
Sistemet e mbushjes dhe teknologjia e mbushjes
227
Teknologji mjekësore
716
Teknologjia e ajrit të kompresuar
2 568
Teknologjia e automatizimit
11 290
Teknologjia e energjisë
170
Teknologjia e ftohjes
480
Teknologjia e matjes, teknologjia e testimit
1 434
Teknologjia e procesit
853
Teknologjia e ruajtjes
3 929
Teknologjia e sipërfaqes
434
Teknologjia e telekomunikacionit dhe teknologjia kompjuterike
33
Teknologjia e transportuesit dhe teknologjia e drejtimit
10 058
Teknologjia e ushqimit
6 010
Teknologjia e vakumit
412
Teknologjia e zyrës
111
Teknologjia komunale
1 746
teknologjia e trajtimit të ujërave të zeza
71

Blini makina të përdorura (200 000)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendër e përpunimit vertikal
Matec 30HV
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë për lakimin e telave dhe shiritave
Finzer ZUB-360
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
LATHE
Benzinger TNI B8
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë bluarëse - po aq e mirë sa e re
Millstar VH 450
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Pastrues i kockave të peshkut
Baader TRIO FTC Tabletop Pin Bone Remover
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë e derdhjes së injektimit
FERROMATIK MILACRON Magna T Servo 275
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno me aks C-Y
DMG MORI CTX alpha 500
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë për lakimin e telave dhe shiritave
Bihler GRM 50
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
LATHE
FAT Haco FTM165
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit
TOS KURIM FSQ 100
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë e derdhjes së injektimit
DEMAG Ergotech 500-3300
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra vertikale e përpunimit
Samsung SMEC LCV 380 S
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
DMG MORI DMU 65 monoBLOCK
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë mbështjellëse pranverore
Wafios FUL8
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendër e përpunimit vertikal
C.B.Ferrari ML45
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë që fundoset
CHARMILLES Roboform 55P QCRi
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Sharrë automatike e brezit
Kaltenbach KBR 371NA
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno qendrore dhe torno gishti
GDW LZ 280 S
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra horizontale e përpunimit me 5 boshte
Deckel Maho DMC 80 H
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë prerëse me lazer
Deckel Maho DML 40 SI
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit
Deckel Maho DMC 60U
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra horizontale e përpunimit me 4 boshte
FEELER FMH 500
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë bluarëse cilindrike
KELLENBERGER KEL-VARIA UR 175/1000
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno qendrore dhe torno gishti
GDW LZ 360 S V

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gërshërë pllakash hidraulike
Weinbrenner TSV 20/4100
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gërshërë gijotine
DURMAZLAR TDMC HGM 4006
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë për lakimin e tubave
Hirschmiller und Höhn NCB 4000
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Granulator
Nuga Stadler CentriCut 44sr
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendër e përpunimit me 5 akse
Reichenbacher Hamuel ECO-NT 3610-1K
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Torno vertikale
Titan Umaro SC 43 - F01
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë për lidhjen e skajeve
BIESSE Roxyl 5.5
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra horizontale e përpunimit
Matsuura MAXIA H.Plus-405
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
makinë mbështjellëse rrjedhëse
Alpha-Pack Europe SRL DEAHP-450-3S
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1 528 km
ngritës me zvarritës
Platform Basket Spider 15.70E
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
Deckel Maho DMU 80 P Hi-Dyn
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
LATHE
OKUMA LB 25 II
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra vertikale e përpunimit me 4 boshte
AXA VSC 2-M/2E
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë pastruese
Tennant M20
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
makinë mbështjellëse rrjedhëse
Ravizza Packaging SRL SIMPLICITA BAG SMART 400 H
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Makinë EDM + robot
AGIE Hyperspark 2 HS
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendra universale e përpunimit me 5 boshte
Deckel Maho DMC 100 U duoBLOCK
ankand
Ankandi do të nisë së shpejti
Makinë për rrotullimin e fijeve
GROB RM 208
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Qendër e përpunimit vertikal
Mazak FJV 250
Reklamë e klasifikuar
AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25
more images
Maqedonia Nordmazedonien
141 km
makina Bending
AMADA HFBO 80-25
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050
more images
Maqedonia Nordmazedonien
141 km
makina Bending
Safan E-brake 50-2050
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1
more images
Maqedonia Nordmazedonien
141 km
makina Bending
Safan E-brake 50-2050 ts1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U DMG MORI CMX 50 U
more images
Greqia Greece
271 km
Qendrat e përpunimit (universale)
DMG MORI CMX 50 U
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50
more images
Greqia Greece
271 km
Qendrat e përpunimit (universale)
DMG MORI DMU 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LVD delta 1250 LVD delta 1250 LVD delta 1250 LVD delta 1250
more images
Greqia Greece
271 km
makina punching
LVD delta 1250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bystronic Byspeed 3015 Bystronic Byspeed 3015 Bystronic Byspeed 3015 Bystronic Byspeed 3015 Bystronic Byspeed 3015
more images
Greqia Greece
271 km
makina Laser prerja
Bystronic Byspeed 3015
Thirrni