Blini makina të përdorura (200 000)

Automjete transporti, automjete komerciale
33 347
Inventari i tepërt, inventari i mbetur
613
Kamion me paletë
7 523
Makina kimike, farmaceutike
929
Makina speciale
173
Makina të tjera
1 602
Makinat e paketimit
1 689
Makinat e pastrimit dhe pajisjet e menaxhimit të objekteve
1 089
Makinat e përpunimit të drurit
12 076
Makinat e përpunimit të gurit
130
Makinat e përpunimit të telave
585
Makine printimi
5 089
Makineri bujqësore
936
Makineri ndërtimi
9 528
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla
33 222
Motorët
3 016
Pajisjet e punishtes automobilistike
139
Pajisjet e përpunimit të postës
48
Përpunimi dhe fabrikimi i tekstilit
387
Përpunimi i letrës, përpunimi i fletës metalike
444
Përpunimi i plastikës, teknologjia e plastikës
2 873
Përpunimi i xhamit, përpunimi i qeramikës
441
Riciklimi dhe asgjësimi
2 215
Sistemet e mbushjes dhe teknologjia e mbushjes
232
Teknologji mjekësore
727
Teknologjia e ajrit të kompresuar
2 501
Teknologjia e automatizimit
11 099
Teknologjia e energjisë
163
Teknologjia e ftohjes
481
Teknologjia e matjes, teknologjia e testimit
1 377
Teknologjia e procesit
830
Teknologjia e ruajtjes
3 367
Teknologjia e sipërfaqes
473
Teknologjia e telekomunikacionit dhe teknologjia kompjuterike
35
Teknologjia e transportuesit dhe teknologjia e drejtimit
9 808
Teknologjia e ushqimit
5 786
Teknologjia e vakumit
418
Teknologjia e zyrës
106
Teknologjia komunale
1 131
teknologjia e trajtimit të ujërave të zeza
74

Blini makina të përdorura (200 000)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Sachsen-Anhalt, Gjermani
1381 km
Makinë freze portali CNC
KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
2012
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Gjermani
1340 km
Makinë prerëse me lazer
TRUMPF TruLaser 5040
2008
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Gjermani
1514 km
makinë transferuese rrotulluese
LICON RTM8
2018
shume mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Belgjika Région Wallonne, Belgjika
1532 km
Makinë matëse e koordinatave portative
Metronor DUO
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1129 km
Makinë mulliri universale
DECKEL FP3 L Aktiv
1979
shume mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1260 km
shtypje punch laser
TRUMPF TruMatic 6000 L
2001
aq i mire sa i ri (i perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Bayern, Gjermani
1241 km
Makinë bluarëse cilindrike
Goebel GRS-II-500
2005
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1247 km
Qendër e përpunimit vertikal
MTRent MTcut V130y-12TH
2020
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Rheinland-Pfalz, Gjermani
1343 km
Torno me 4 gishta
Gildemeister GMC 70
2002
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1252 km
Makinë e derdhjes së injektimit
ENGEL duo 600
2009
shume mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1470 km
Sharrë metalike rrethore
Eisele PSU 472 H
1991
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1260 km
Makinë shpimi
TRUMPF TruMatic 3000 R
2005
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1529 km
Ingranazhet e lakuara të frezës së ingranazheve të pjerrëta
Gleason No. 645
1976
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Austria Vorarlberg, Austria
1082 km
transportues i rezervave
Barford TR 6536
2022
I ri
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Gjermani
1159 km
Frena e shtypit
Gasparini PSG 200 / 3000
2005
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Italia Lombardia, Italia
1039 km
Torno me bosht C
Okuma LB4000 EX-MC
2008
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1470 km
Sharrë me bandë metalike
MEBA 300 GA
1997
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Sachsen, Gjermani
1161 km
Qendra horizontale e përpunimit
WaldrichSiegen µPM 1250
2003
e mire (e perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1529 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
Gleason 275 G
2005
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
Maqedonia Skopje
141 km
MAKINA PAKETIMI I SHQERIT 2L
VM PACK VM140/2L
2021
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia Vrnjačka Banja
282 km
BOXmaker ULTRA - PVF
EMproject89 BM ULTRA - PVF
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii
more images
15
Greqia Thessaloniki 129, Oreokastro 570 13, Greece
238 km
Torno CNC Quicktech me furnizues shiritash LNS
Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii
2020
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS
more images
9
Serbia Serbia
326 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
HAAS VF 2 SS
2018
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wei MJ276B
more images
1
Serbia Vrnjačka Banja
282 km
Testera za kracenje talpi
Wei MJ276B
2022
I ri
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1529 km
mulli i ingranazheve të pjerrëta
Gleason 275G
2006
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
GENPower GENPower GENPower GENPower GENPower GENPower GENPower GENPower GENPower GENPower
more images
10
Shqipëria Tiranë
35 km
Gjenerator
GENPower
2010
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia Vrnjačka Banja
282 km
Aplikacioni BOXmaker ULTRA + Nordson për ngjitësin e ftohtë.
EMproject89 BOXmaker ULTRA + Nordson cold glue app .
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R
more images
13
Kosova Velekincë
179 km
MBËSHTILLI I TRUDHJES
SMIPACK BP802AR 230R
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 ECOSLIM 2 ASSI ECOSLIM 2 ASSI ECOSLIM 2 ASSI ECOSLIM 2 ASSI ECOSLIM 2 ASSI
more images
5
Italia Modugno - Bari
(Vendndodhja e tregtarit)
286 km
Ndërtim standard
ECOSLIM 2 ASSI
I ri
Reklamë e klasifikuar
Neptun 115 Neptun 115 Neptun 115
more images
3
Serbia Vrnjačka Banja
282 km
Kalibrirka
Neptun 115
2010
shume mire (e perdorur)
Thirrni
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1529 km
Makinë për gërvishtje ingranazhesh
Gleason-Hurth ZS 130 T
2004
shume mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
Riso IS900C Riso IS900C
more images
2
Maqedonia Skopje
141 km
RISO SKANER+RIP
Riso IS900C
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia Vrnjačka Banja
282 km
BOXmaker MULTI/PRO 2400S
EMproject89 BM MULTI/PRO 2400s
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1
more images
8
Bullgaria Bulgaria
474 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
Reiden BFR 1
1999
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161
more images
7
Bullgaria Sofia
314 km
Formuesi i ingranazheve
STANKO 5B161
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
11
Bullgaria Dolni Bogrov
(Vendndodhja e tregtarit)
325 km
Shtrat i sheshtë / pëlhurë gomuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2018
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32 Iveco 160.32
more images
15
Italia Modugno - Bari
(Vendndodhja e tregtarit)
286 km
Struktura e rezervuarit
Iveco 160.32
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Maqedonia Skopje
141 km
Makinë RISO ComColor 9050/ORPHIS 9050 2
Riso ComColor 9050+ORPHIS 9050
2012
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia Vrnjačka Banja
282 km
PRINTER FLEXO MS 1700 TC
EMproject89 MS 1700 two color
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear
more images
7
Bullgaria Bulgaria
474 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
DECKEL MAHO DMF 220 Linear
2008
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500 HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500 HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500 HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500 HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500 HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500 HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500 HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500 HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500 HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500
more images
10
Serbia Pojate
307 km
profilues me fund të dyfishtë
HOMAG Profi FL 69/4/25/II+500
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
10
Bullgaria Dolni Bogrov
(Vendndodhja e tregtarit)
325 km
Shtrat i sheshtë / pëlhurë gomuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2019
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Caterpillar D400E Caterpillar D400E Caterpillar D400E Caterpillar D400E Caterpillar D400E
more images
5
Bullgaria Sofia
313 km
Kopshti
Caterpillar D400E
1996
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51 Mercedes-Benz 41.51
more images
12
Italia Modugno - Bari
(Vendndodhja e tregtarit)
286 km
Hookloader
Mercedes-Benz 41.51
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Serbia Novo Selo
284 km
BOXmaker PRO 2400s NE magazine
EMproject89 BM PRO
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
10
Bullgaria Dolni Bogrov
(Vendndodhja e tregtarit)
325 km
Shtrat i sheshtë / pëlhurë gomuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2019
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
11
Bullgaria Dolni Bogrov
(Vendndodhja e tregtarit)
325 km
Shtrat i sheshtë / pëlhurë gomuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2019
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck
more images
12
Bullgaria Dolni Bogrov
(Vendndodhja e tregtarit)
325 km
Rast shërbimi i ftohur / izoluar / i freskët
Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck
2018
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
13
Bullgaria Dolni Bogrov
(Vendndodhja e tregtarit)
325 km
Shtrat i sheshtë / pëlhurë gomuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2020
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
12
Bullgaria Dolni Bogrov
(Vendndodhja e tregtarit)
325 km
Shtrat i sheshtë / pëlhurë gomuar
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2018
dore e dyte