plazma CNC dhe prerja instalimit Messer Cortina 2600

9.900 EUR
Çmim fiks pa përfshirë TVSH
1994
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Rutgerweg 8, 44894 Bochum, DE
vend

MACHINE DATA

lloj makine
plazma CNC dhe prerja instalimit
prodhues
Messer
Model
Cortina 2600
Viti i prodhimit
1994
kusht
te mira (te perdorura)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
9.900 EUR Çmim fiks
TVSH
përjashtues
vend
Rutgerweg 8, 44894 Bochum, DEGjermani
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3732502
Rifreskimi i fundit
në 14.06.2018
parë
54604 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Knife Cortina 2600.
Year of construction: 1994
Control KS 20A plasma: Hypertherm MAX 100 (cut up to 30mm)
The vacuum table: 1500 x 3000 mm.
With only a torch cart instead of 2 or 3, you have a working width up to 2000 mm.
The box program on the PC is the OmniWin CAD.
Exhaust system: Donaldson 5.5 KW
To visit, now available under current
Commissioning on request
Wuiiw

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.


SELLERS

CNC Servicetechnik Sperling

Personi kontaktues:Herr Christopher Sperling

Rutgerweg 8

44894 Bochum, Deutschland

E fundit në linjë: Dje

regjistruar që nga viti: 2009

96 reklama në internet

Wir handeln und vermitteln Werkzeugmaschinen neu und gebraucht.
Unser Schwerpunkt ist der CNC Service für CNC Maschinen: Brenn-, Plasma-,Laser- und Wasserstrahlschneidanlagen
sowie Blechbearbeitungsmaschinen
Weitere rechtliche Angaben
Hauptbüro
CNC Servicetechnik Sperling
Inh. Christopher Sperling
Rutgerweg 8
44894 BochumSitz der Gesellschaft: Bochum
Steuer-ID: DE 269204129

Inhaltlich Verantwortlicher gemäß § 6 MDStV: Christopher Sperling

Ausgewiesene Marken gehören ihren jeweiligen Eigentümern.
Wir übernehmen keine Gewähr für die Richtigkeit, Vollständigkeit und Aktualität der auf dieser Website befindlichen Informationen.
Wir übernehmen keine Haftung für den Inhalt verlinkter externer Internetseiten.

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 0234410513
  faks: 02349413370
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  0234410513
  personi i kontaktit:
  Zoti Christopher Sperling
  ID Machine:
  A3732502 në Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 02349413370
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave