Pllakë me rrethore Casolin Astra DGT

4.700 EUR
Çmim fiks pa përfshirë TVSH
1995
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Europe - Sweden
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Pllakë me rrethore
prodhues
Casolin
Model
Astra DGT
Numër serik
12243
Viti i prodhimit
1995
kusht
makina te perdorura
shume mire

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
4.700 EUR Çmim fiks
TVSH
përjashtues
vend
Europe - Sweden
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3520569
Referenca nr.
103444
Rifreskimi i fundit
në 31.10.2017
parë
15256 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Panelsaw Casolin
Panel saw
Model:Casolin
Type:Astra DGT
Serie no:12243
Year:1995

Panel/circular saw Casolin with electric control of saw units.
Digital readout of the messurements, sawblades and ripping fence.

Tehn info:
Cutting length 3200mm
Sliding table 3200x400mm
Width of cut 1150mm
Saw blade max 400 mm
Spindel diameter 30 mm
Max saw hight max 125mm
RPM 3200/4200/5000
Scoring unit with it´s own motor
Baat2nwovz
Saw blade 125mm in diam
Spindel diameter 20 mm
Motor main saw unit 4 kw
Motor scoring unit 0,75kw
400 volt, 50 Hz, 3 fas

Stock no:103444


SELLERS

Burbage Maskin AB

Personi kontaktues:Herr Mattias Wäcklen

Strandvägen 2

69674 Hammar, Schweden

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2014

36 reklama në internet

SEND Enquiry

 • Flag
  deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 46 0583770890
  faks: 0046(0)583770895
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  46 0583770890
  personi i kontaktit:
  Zoti Mattias Wäcklen
  ID Machine:
  103444 - Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 0046(0)583770895
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave