CRON TP4632E

2011
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Rochusstr. 13, 53332 Bornheim, DE
vend

MACHINE DATA

lloj makine
prodhues
CRON
Model
TP4632E
Viti i prodhimit
2011
kusht
gati për përdorim

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
Rochusstr. 13, 53332 Bornheim, DEGjermani
thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3734072
Rifreskimi i fundit
në 26.04.2018
parë
12991 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

CRON TP4632E, age 2011,PC Kit Laboo ( 1 Bit/TIFF ),
Diode 31 must be replaced,
5 Diodes for spare parts, wooden box,
CTP only, no bridge or table
VsgtrySELLERS

PrePressService

Personi kontaktues:Herr Jürgen Kleefuß

Rochusstr. 13

53332 Bornheim, Deutschland

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2010

17 reklama në internet

Wir beschäftigen uns mit der Beratung, dem Verkauf von neuen und gebrauchten Belichtersystemen, Entwicklungsmaschinen, Harlequin RIPs und Weiterverarbeitungsmaschinen. Der dazugehörige Service ist für uns eine Selbstverständlichkeit.
PrePressService - Ihr Partner für die graph. Industrie.

The company PrePressService occupy with consultation and the sales of Imagesetters and Harlequin RIPs.
We also offer second-hand prepress equipment with good conditions.
PrePressService - Your partner for the graphic industry

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 02227 907445
  faks: 02227 907446
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  02227 907445
  personi i kontaktit:
  Zoti Jürgen Kleefuß
  ID Machine:
  A3734072 në Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 02227 907446
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave