Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Ngrohës
Remko CLK 70
I RI

Viti i prodhimit
2020
Lloji i ofertës
përdorur
vend
Hoge Norde 12, 26892 Dörpen, DE

MACHINE DATA

lloj makine:
Ngrohës
prodhues:
Remko
Model:
CLK 70
Viti i prodhimit:
2020
kusht:
te mira (te perdorura)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend:
Hoge Norde 12, 26892 Dörpen, DE Gjermani

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A6207991
Rifreskimi i fundit:
në 15.09.2021

PËRSHKRIM

Year of manufacture: 2020
max. 68 kW nominal heat load
4,0 kW electricity
with fuel oil
complete with control unit
Poudx
with warm air hose approx. 10 mtr.
with thermostat
with 1000 ltr. plastic tank Schütz
absolutely as good as new

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.

SHITëS

Santen + Marzeion GmbH & Co.KG

Personi kontaktues:Herr Helmut Santen

Hoge Norde 12

26892 Dörpen, Gjermani

telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Helmut Santen
ID Machine:
A6207991 në Machineseeker

E fundit në linjë: Dje

regjistruar që nga viti: 2012

23 reklama në internet

Handel mit Holzbearbeitungsmaschinen
Holz- und Kunststoffbearbeitung
Service und Reparaturen
Mesazhi juaj është dërguar.

SEND Enquiry

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af

PHONE&FAX

telefon: +49 4963 7369153
faks: +494963916189
telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Helmut Santen
ID Machine:
A6207991 në Machineseeker
Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1997
i përdorur
R. Aloísio Magalhães, 22 - Chácara Maria Trindade, São Paulo - SP, 05275-050, Brasil Brazil
1985
gjendje e mirë (e përdorur)