Ngarkues me dy boshte
QuickLoad Portale 3036

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2017
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Ngarkues me dy boshte
Prodhues:
QuickLoad
model:
Portale 3036
Viti i ndertimit:
2017
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Flämische Region, Belgjika Belgjika – Largësia: përafërsisht 1 576 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
4 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

2 degrees of freedom, controlled by low-inertia brushless servomotors.


TECHNICAL DETAILS
Total arm load: 30 kg
X-axis speed: max. 150 m/min
Travel distance: 5,000 mm
Accuracy: 0.1 mm.
Y-axis speed: max. 150 m/min
Travel: 5,000 mm
Accuracy: 0.1 mm.


Siemens motor with brake for the X-axis: 1FT/1FK mod. 1FK7062-2AF71-1UH0.
Siemens motor with brake for the Y-axis: 1FT/1FK mod. 1FK7062-2AF71-1UH0
Drive unit X-Y Siemens dual motor module: 5.00 A 6SL3120-2TE15-0AA4Fixed pick-up date of the machine on 12.12.23 or 27.12.23. Bidder is obliged to pick up the machine on time.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A13765834
Numri i referencës:
AUC-2311020
Përditëso:
e fundit më 15.11.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 13765834
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Holanda Holanda
Largësia: përafërsisht 1 696 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Stacion inspektimi plotësisht automatik
Quickload NACHI MC12S
ankand
Ankandi përfundoi
Stacion inspektimi plotësisht automatik
Quickload NACHI MC12S
ankand
Ankandi përfundoi
Stacion inspektimi plotësisht automatik
Quickload NACHI MC12S
ankand
Ankandi përfundoi
Stacion inspektimi plotësisht automatik
Quickload NACHI MC12S
Reklamë e klasifikuar
LNS QUICK LOAD LNS QUICK LOAD LNS QUICK LOAD
more images
Francës Bonneville
1 232 km
BARLOADER
LNS QUICK LOAD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM
more images
Sllovenia Srednja vas - Goriče 9, 4204 Golnik, Slovenia
741 km
frezë portale
BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Indramat 2AD160B-B35OR2 - BS03-B2V1 SN:2AD160-3036 - ! - Indramat 2AD160B-B35OR2 - BS03-B2V1 SN:2AD160-3036 - ! - Indramat 2AD160B-B35OR2 - BS03-B2V1 SN:2AD160-3036 - ! - Indramat 2AD160B-B35OR2 - BS03-B2V1 SN:2AD160-3036 - ! -
more images
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1 494 km
Motorri indramatik
Indramat 2AD160B-B35OR2 - BS03-B2V1 SN:2AD160-3036 - ! -
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ESAB Suprarex SXE-P 3500 ESAB Suprarex SXE-P 3500 ESAB Suprarex SXE-P 3500 ESAB Suprarex SXE-P 3500 ESAB Suprarex SXE-P 3500 ESAB Suprarex SXE-P 3500
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Makinë prerëse me flakë portale CNC
ESAB Suprarex SXE-P 3500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Zona Industriale scerne
536 km
Qendra e përpunimit të aluminit me 4 boshte
MECAL MC 304 PORTALE ARIEL - 3 MMI (8 M)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heyligenstaedt Varimat HSG Heyligenstaedt Varimat HSG Heyligenstaedt Varimat HSG
more images
Gjermani Walluf
1 358 km
Frezë portale me 5 boshte
Heyligenstaedt Varimat HSG
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JOBS LINX COMPACT JOBS LINX COMPACT JOBS LINX COMPACT JOBS LINX COMPACT
more images
Gjermani Sankt Leon-Rot
1 273 km
Frezë portale me 5 boshte
JOBS LINX COMPACT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Styrotec Sprint Styrotec Sprint Styrotec Sprint Styrotec Sprint
more images
Gjermani Baienfurt
1 116 km
Frezë portale me 3 boshte
Styrotec Sprint
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak AJV 32/405 S62.10 Mazak AJV 32/405 S62.10 Mazak AJV 32/405 S62.10 Mazak AJV 32/405 S62.10 Mazak AJV 32/405 S62.10 Mazak AJV 32/405 S62.10 Mazak AJV 32/405 S62.10
more images
Belgjika Roeselare
1 701 km
cnc vertikale
Mazak AJV 32/405 S62.10
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MGM Cortina DS3100
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Makinë prerëse me flakë portale CNC
MGM Cortina DS3100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bad Kreuznach
1 360 km
Makinë matëse portale me shumë sensorë 3D PMS300
Dr. Heinrich Schneider Messtechnik GmbH PMS 300
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mezőgép Kecskemét JD-03 Mezőgép Kecskemét JD-03 Mezőgép Kecskemét JD-03 Mezőgép Kecskemét JD-03 Mezőgép Kecskemét JD-03
more images
Hungaria Tatabánya
727 km
3036 - DEPOZORË PËR MIKSER, DEPOZOR GRËRJES
Mezőgép Kecskemét JD-03
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5 LK Metrology Altera C 10.7.5
more images
Gjermani Alzenau
1 316 km
Makinë matëse portale LK Altera C 10.7.5
LK Metrology Altera C 10.7.5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FPT Industrie Raid XL FPT Industrie Raid XL FPT Industrie Raid XL
more images
Italia Salzano
813 km
Frezë portale me 3 boshte
FPT Industrie Raid XL
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC DTI FB 200 CNC
more images
Polonia Barlinek
1 370 km
frezë portale
DTI FB 200 CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zinser 2115 Zinser 2115 Zinser 2115 Zinser 2115 Zinser 2115
more images
Gjermani Baden-Württemberg, Deutschland
1 192 km
Makinë prerëse me flakë portale CNC
Zinser 2115
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFEIFER technology skycnc WK2030 PFEIFER technology skycnc WK2030 PFEIFER technology skycnc WK2030 PFEIFER technology skycnc WK2030
more images
Gjermani Plauen
1 212 km
frezë portale
PFEIFER technology skycnc WK2030
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dr. Schneider PMS 400 Dr. Schneider PMS 400 Dr. Schneider PMS 400 Dr. Schneider PMS 400 Dr. Schneider PMS 400 Dr. Schneider PMS 400
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
Makinë matëse portale me shumë sensorë 3D
Dr. Schneider PMS 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
sant eustacchio sant eustacchio sant eustacchio sant eustacchio sant eustacchio sant eustacchio sant eustacchio
more images
Italia Visano
919 km
frezë portale
sant eustacchio
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rimac2 Portale TM6 Rimac2 Portale TM6 Rimac2 Portale TM6 Rimac2 Portale TM6 Rimac2 Portale TM6
more images
Italia 40019 Sant'Agata bolognese BO, Italia
835 km
Linja e paketimit me dimensione të mëdha
Rimac2 Portale TM6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zinser 3825
more images
Gjermani Baden-Württemberg, Deutschland
1 192 km
Makinë prerëse me flakë portale CNC
Zinser 3825
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 Messer Griesheim Cortina DM3600 Messer Griesheim Cortina DM3600
more images
Gjermani Baden-Württemberg, Deutschland
1 192 km
Makinë prerëse me flakë portale CNC
Messer Griesheim Cortina DM3600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Messer Easytherm 4000 Messer Easytherm 4000 Messer Easytherm 4000 Messer Easytherm 4000
more images
Gjermani Baden-Württemberg, Deutschland
1 192 km
Makinë prerëse me flakë portale CNC
Messer Easytherm 4000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000 Hohner 30-3641-1000
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Koder inkremental
Hohner 30-3641-1000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HESSE by DURMA HRB-4 30360
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Makinë lakuese llamarine - 4 rula
HESSE by DURMA HRB-4 30360
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Baumüller GNAFF 100 MV Servomotor mit Lüfter SN:873036 Baumüller GNAFF 100 MV Servomotor mit Lüfter SN:873036 Baumüller GNAFF 100 MV Servomotor mit Lüfter SN:873036 Baumüller GNAFF 100 MV Servomotor mit Lüfter SN:873036
more images
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1 494 km
Motorri Baumüller
Baumüller GNAFF 100 MV Servomotor mit Lüfter SN:873036
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Demag Demag Zentraleinheit CP126 / 06730365 / 01-004-126 Demag Demag Zentraleinheit CP126 / 06730365 / 01-004-126
more images
Gjermani Pegnitz
1 169 km
kartat elektronike
Demag Demag Zentraleinheit CP126 / 06730365 / 01-004-126
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m
more images
Gjermani Wuppertal
(Vendndodhja e tregtarit)
1 501 km
Shtrat i sheshtë / pëlhurë gomuar
Krone SE Tautliner 1 Achse Portal Edscha 13,63 m
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3
more images
Belgjika Roeselare
1 701 km
Ushqyes i shpejtë i servo shiritit të ngarkesës LKS
Aartac LNS Quick load servo 3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LNS Quick Load Servo II LNS Quick Load Servo II LNS Quick Load Servo II LNS Quick Load Servo II LNS Quick Load Servo II
more images
Zvicra Root
1 150 km
Ushqyes shiriti
LNS Quick Load Servo II
Thirrni
Blini tani
Gjermani Gjermani
1 202 km
Rezistencë pulsi G340B-E3036
Siemens G340B-E3036
Reklamë e klasifikuar
LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2
more images
Zvicra Root
1 150 km
Ngarkues bar
LNS Quick loader SERVO 2
Thirrni
Blini tani
Gjermani Gjermani
1 202 km
Njësia lineare P210-25
HOERBIGER 130365
Blini tani
Gjermani Gjermani
1 202 km
Njësia lineare P210-25
HOERBIGER 130365
Blini tani
Gjermani Gjermani
1 202 km
Magnescale PL81-3
SONY 303672
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Sistemet e pastrimit të makinerive dhe pjesëve
BvL Oberflaechentechnik NiagaraDFS 1000 S-2T
Reklamë e klasifikuar
SCHNEIDER ELECTRIC / FESTO PAS43SBG1800 / BMH1002T07F2A SCHNEIDER ELECTRIC / FESTO PAS43SBG1800 / BMH1002T07F2A SCHNEIDER ELECTRIC / FESTO PAS43SBG1800 / BMH1002T07F2A SCHNEIDER ELECTRIC / FESTO PAS43SBG1800 / BMH1002T07F2A SCHNEIDER ELECTRIC / FESTO PAS43SBG1800 / BMH1002T07F2A SCHNEIDER ELECTRIC / FESTO PAS43SBG1800 / BMH1002T07F2A
more images
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km
Njësia lineare, boshti linear, boshti portal me boshtin ndihmës
SCHNEIDER ELECTRIC / FESTO PAS43SBG1800 / BMH1002T07F2A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W
more images
Gjermani Bösel
1 603 km
Makinë prerëse me avion uji
MICROSTEP AquaCut 4001.20W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ESAB Numorex NXB 5400 ESAB Numorex NXB 5400 ESAB Numorex NXB 5400 ESAB Numorex NXB 5400 ESAB Numorex NXB 5400 ESAB Numorex NXB 5400
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Makinë për prerjen e plazmës
ESAB Numorex NXB 5400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SOMET SPS 500 U SOMET SPS 500 U SOMET SPS 500 U SOMET SPS 500 U SOMET SPS 500 U SOMET SPS 500 U
more images
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km
Vegla të paracaktuara
SOMET SPS 500 U
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZEISS NUMEREX 3648-18 ZEISS NUMEREX 3648-18 ZEISS NUMEREX 3648-18 ZEISS NUMEREX 3648-18 ZEISS NUMEREX 3648-18 ZEISS NUMEREX 3648-18
more images
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km
Makinë matëse koordinuese 3-D, madhësia e pllakës matëse graniti
ZEISS NUMEREX 3648-18
Thirrni