Stacion inspektimi plotësisht automatik
Quickload NACHI MC12S
I RI

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2017
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Stacion inspektimi plotësisht automatik
Prodhues:
Quickload NACHI
model:
MC12S
Viti i ndertimit:
2017
Shteti:
shume mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Flanders, Belgjika Belgjika – Largësia: përafërsisht 1 576 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
2 000,00 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

Fully automated Q inspection station which is used for 100% inline measurements of critical characteristics. Operator can monitor trends and Q-statistics with NACHI manipulators


TECHNICAL DETAILS
Number of axes:  6
Drive system:  AC-Servo-System


Max. working envelope
Axis 1:  +/- 3.14 rad  (+/- 180 °)
Axis 2:  +1.05 to -2.53 rad (+60 to -145 °)
Axis 3:  +4.2 to -2.69 rad(+242 to -154 °)
Axis 4:  +/- 3.14 rad (+/- 180 °)
Axis 5:  +/- 2.42 rad (+/- 139 °)
Axis 6:  +/- 6.28 rad (+/- 360 °)
Max. pay load:  max. 12 kg
Weight:  210 kgFixed pick-up date of the machine on 12.12.23 or 27.12.23. Bidder is obliged to pick-up the machine on time.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A13884193
Numri i referencës:
AUC-2311014
Përditëso:
e fundit më 16.11.2023

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 13884193
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Holanda Holanda
Largësia: përafërsisht 1 696 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Stacion inspektimi plotësisht automatik
Quickload NACHI MC12S
ankand
Ankandi përfundoi
Stacion inspektimi plotësisht automatik
Quickload NACHI MC12S
ankand
Ankandi përfundoi
Stacion inspektimi plotësisht automatik
Quickload NACHI MC12S
ankand
Ankandi përfundoi
Ngarkues me dy boshte
QuickLoad Portale 3036
Reklamë e klasifikuar
Nachi MZ04D Nachi MZ04D Nachi MZ04D Nachi MZ04D
more images
Sllovenia Na Produ 97-2391, 2391 Prevalje, Slovenia
733 km
Robot industrial
Nachi MZ04D
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L NACHI MZ07L
more images
Kina Dong Guan Shi
8 682 km
robotë industrialë
NACHI MZ07L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NACHI UPV 1A-22N1-2,2 NACHI UPV 1A-22N1-2,2 NACHI UPV 1A-22N1-2,2 NACHI UPV 1A-22N1-2,2 NACHI UPV 1A-22N1-2,2
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Agregati hidraulik
NACHI UPV 1A-22N1-2,2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kina Dong Guan Shi
8 682 km
Robot industrial
NACHI MZ12
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nachi Suga 11B-25-25-AL Nachi Suga 11B-25-25-AL Nachi Suga 11B-25-25-AL Nachi Suga 11B-25-25-AL Nachi Suga 11B-25-25-AL
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Njësia hidraulike 1.5 kW 1400 rpm
Nachi Suga 11B-25-25-AL
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11 Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Bllok kontrolli me 6 valvola drejtimi
Nachi-Fujikoshi SL-G01-E3X-GR-Ci-11
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LNS QUICK LOAD LNS QUICK LOAD LNS QUICK LOAD
more images
Francës Bonneville
1 232 km
BARLOADER
LNS QUICK LOAD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nippon Gerotor / Nachi 100-2PC-2AH0-HL Index Motor Nippon Gerotor / Nachi 100-2PC-2AH0-HL Index Motor Nippon Gerotor / Nachi 100-2PC-2AH0-HL Index Motor Nippon Gerotor / Nachi 100-2PC-2AH0-HL Index Motor Nippon Gerotor / Nachi 100-2PC-2AH0-HL Index Motor Nippon Gerotor / Nachi 100-2PC-2AH0-HL Index Motor Nippon Gerotor / Nachi 100-2PC-2AH0-HL Index Motor Nippon Gerotor / Nachi 100-2PC-2AH0-HL Index Motor
more images
Gjermani Remscheid
(Vendndodhja e tregtarit)
1 494 km
Motori gerotor Nippon
Nippon Gerotor / Nachi 100-2PC-2AH0-HL Index Motor
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Magnachi Brugherio Magnachi Brugherio Magnachi Brugherio Magnachi Brugherio Magnachi Brugherio Magnachi Brugherio Magnachi Brugherio Magnachi Brugherio
more images
Bosnje dhe Hercegovinë Босна и Херцеговина
369 km
Makinë broaching
Magnachi Brugherio
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3 Aartac LNS Quick load servo 3
more images
Belgjika Roeselare
1 701 km
Ushqyes i shpejtë i servo shiritit të ngarkesës LKS
Aartac LNS Quick load servo 3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LNS Quick Load Servo II LNS Quick Load Servo II LNS Quick Load Servo II LNS Quick Load Servo II LNS Quick Load Servo II
more images
Zvicra Root
1 150 km
Ushqyes shiriti
LNS Quick Load Servo II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kirsch D 250 - 4 IWE nach ISO 8523 Kirsch D 250 - 4 IWE nach ISO 8523 Kirsch D 250 - 4 IWE nach ISO 8523 Kirsch D 250 - 4 IWE nach ISO 8523 Kirsch D 250 - 4 IWE nach ISO 8523
more images
Gjermani Erfurt
1 304 km
Gjeneratori i energjisë D 250-4 IWE
Kirsch D 250 - 4 IWE nach ISO 8523
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2 LNS Quick loader SERVO 2
more images
Zvicra Root
1 150 km
Ngarkues bar
LNS Quick loader SERVO 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holanda Almelo
1 617 km
GT-800 makineri shpuese me rresht + brazda
Maggi technologie GT-809
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pinacho S94 C/200 Pinacho S94 C/200 Pinacho S94 C/200 Pinacho S94 C/200 Pinacho S94 C/200
more images
Austria Bad Bleiberg
802 km
Torno Pinachio
Pinacho S94 C/200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF TC 600L - 1600 TRUMPF TC 600L - 1600 TRUMPF TC 600L - 1600 TRUMPF TC 600L - 1600 TRUMPF TC 600L - 1600 TRUMPF TC 600L - 1600
more images
Gjermani Unterschleißheim
1 044 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
TRUMPF TC 600L - 1600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol Lovol
more images
Holanda Schoonebeek
1 628 km
mini eskavator LOVOL FR18e2U
Lovol
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Kęty
974 km
Ekskavator zvarritës Yanmar CDM6025
Lonking CDM6025 Yanmar
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
makinë shpuese me lazer
TRUMPF TC 600 L - 1600
Reklamë e klasifikuar
Trumpf T500R Trumpf T500R Trumpf T500R Trumpf T500R Trumpf T500R
more images
Mbretëria e Bashkuar 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2 086 km
CNC Punch Press
Trumpf T500R
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PREH MC12T4RMS PREH MC12T4RMS PREH MC12T4RMS PREH MC12T4RMS
more images
Gjermani Solingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 502 km
Elektronikë / teknologji Drive
PREH MC12T4RMS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S
more images
Hungaria Tatabánya
727 km
Presja hidraulike #5318
AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1 Aseptic CVF005-LEU L1
more images
Jordan Amman
1 736 km
TEKNOLOGJI ASEPTIKE CVF005-LEU L1 ROBOT
Aseptic CVF005-LEU L1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Kęty
974 km
ekskavator zvarritës
Lonking CDM6035 Kubota
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010
more images
Hungaria Tatabánya
727 km
Presja hidraulike #5319
AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar Lonking CDM6020 Yanmar
more images
Polonia Kęty
974 km
Mini ekskavator zvarritës Yanmar CDM6020
Lonking CDM6020 Yanmar
Thirrni