Sistemi i pastrimit të pjesëve
Perkute PF100

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2006
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Bayern Gjermani
Më shumë ankande
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100
Sistemi i pastrimit të pjesëve Perkute PF100

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Sistemi i pastrimit të pjesëve
Prodhues:
Perkute
model:
PF100
Numri i makinës:
F100
Viti i ndertimit:
2006
Shteti:
gati per perdorim (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja e listimit:
Bayern, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 221 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
EXW
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

DESCRIPTION
- 2 containers arranged one above the other: storage room + washing room
- Grid for filling the machine with the objects to be cleaned
- Door closes pneumatically during washing


TECHNICAL DETAILS
Washing pump flow rate: 280 l/min
Washing pump delivery pressure: 5 bar
Liquid volume tank 1 washing: 650 l
Liquid volume tank 2 rinsing: 265 l
Wash temperature: 35 - 95 °C
Heating capacity: 42 kW
Detergent ratio: 97 % water + 3 % detergent
Basket load: max. 750 kg
Usable basket diagonal: 1400 mm
Usable height: 800 mm
loading height : 920 mmMACHINE DETAILS
Dimensions: approx. 3010 / 2365 / 1665 mm
Unladen weight: approx. 1320 kg
Compressed air supply: 6 - 10 bar

Electrical system connection: 230/400 V, 50 Hz, 50 A, 35 kW
Electrical connection for washing pump motor: 400/690 V, 50 Hz, 9.5 A, 4 kW
Electrical connection for heating elements: (3 x 9 kW) 230/400 V, 50/60 Hz, 13.5 A, 9 kW
Electrical connection for steam extraction motor: 230/400 V, 50 Hz, 1.1 A, 0.45 kW
Electrical connection for rotary basket drive motor: 230/400 V, 50 Hz, 1.1 A, 0.37 kWReklama u përkthye automatikisht. Gabimet në përkthim janë të mundshme.

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icontransferim
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A16384277
Numri i referencës:
AUC-2406118
Përditëso:
e fundit më 26.06.2024

Kontaktoni

Kai Achtermann
Personi i kontaktit: Kai Achtermann
ID e makinës: 16384277
SiegelSiegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 163 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
Makinë për pastrimin e pjesëve AUTOP PERKUTE JET 82 T (für 500 kg)
Makinë për pastrimin e pjesëve AUTOP PERKUTE JET 82 T (für 500 kg)
Makinë për pastrimin e pjesëve AUTOP PERKUTE JET 82 T (für 500 kg)
Makinë për pastrimin e pjesëve AUTOP PERKUTE JET 82 T (für 500 kg)
Makinë për pastrimin e pjesëve AUTOP PERKUTE JET 82 T (für 500 kg)
Makinë për pastrimin e pjesëve AUTOP PERKUTE JET 82 T (für 500 kg)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Makinë për pastrimin e pjesëve
AUTOP PERKUTE JET 82 T (für 500 kg)
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve Perkute Spritzwaschmaschine SP-120 Reinigungsanlage (2508)
more images
Hungaria Tatabánya
726 km
Pastrues i pjesëve të makinës për pastrimin e pjesëve
Perkute SpritzwaschmaschineSP-120 Reinigungsanlage (2508)
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
more images
Holanda Veen
1 647 km
Stacker paletash
LOCGPF 1000 D29 SP
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Të tjerët Sonstige/Other Cangini PF 100 Sortiergreifer Schalengreifer MS01
Të tjerët Sonstige/Other Cangini PF 100 Sortiergreifer Schalengreifer MS01
Të tjerët Sonstige/Other Cangini PF 100 Sortiergreifer Schalengreifer MS01
Të tjerët Sonstige/Other Cangini PF 100 Sortiergreifer Schalengreifer MS01
more images
Gjermani Schorfheide
1 391 km
Të tjerët
Sonstige/OtherCangini PF 100 Sortiergreifer Schalengreifer MS01
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T URSVIKEN VPF 1000
more images
Holanda Babberich
1 602 km
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T
URSVIKENVPF 1000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
Stacker paletash LOC GPF 1000 D29 SP
more images
Holanda Veen
1 647 km
Stacker paletash
LOCGPF 1000 D29 SP
Tregtar i verifikuar
Thirrni