nxjerrjes pluhuri Prima vent

2.600 EUR
çmimi fillestar pa përfshirë TVSH
përdorur
Lloji i ofertës
Europe - Sweden
vend

MACHINE DATA

lloj makine
nxjerrjes pluhuri
prodhues
Prima vent
kusht
i përdorur
mirë

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
2.600 EUR çmimi fillestar
TVSH
përjashtues
vend
Europe - Sweden
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3485902
Referenca nr.
10286
Rifreskimi i fundit
në 16.04.2018
parë
19287 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Dust collector filter unit
Filter unit
Model:Prima Vent

Filter unit wit 4 collection stations for waste.
Complete with ventilator and electric cabinet.

Techn info:
Filter surface 42 m2
Capacity approx 5000 m3
Wmxoo
Ventilator 11kw
Collecting stations 4 pcs
connection 430mm in diam
Inlet diameter ventilator 350mm
Silencer and air return connection
Size filter house:3560x1560x2300mm (lxwxh)

Stock no:10286
Price: 25000 SEK


SELLERS

Burbage Maskin AB

Personi kontaktues:Herr Mattias Wäcklen

Strandvägen 2

69674 Hammar, Schweden

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2014

65 reklama në internet

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 46 0583770890
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  46 0583770890
  personi i kontaktit:
  Zoti Mattias Wäcklen
  ID Machine:
  10286 - Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave