Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

TOOL dhe prestar mulli
NESI C350
I RI

Lloji i ofertës
përdorur
vend
Strada Zara San Prospero 8/1, 46029 Suzzara, IT

MACHINE DATA

lloj makine:
TOOL dhe prestar mulli
prodhues:
NESI
Model:
C350
kusht:
te mira (te perdorura)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend:
Strada Zara San Prospero 8/1, 46029 Suzzara, IT Itali

DETAJË OFERTA

Listing ID:
A5674098
Rifreskimi i fundit:
në 08.04.2021
parë:
34.393 përshtypjet
Kërkesat:
2

PËRSHKRIM

Tool and cutter grinder NESI model C350
Bttmfexgls

SHITëS

LONGATO GRINDING MACHINES

Personi kontaktues:Herr Luca Longato

Strada Zara San Prospero 8/1

46029 Suzzara, Itali

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2017

50 reklama në internet

Affilatrici nuove e usate e prodotti per l'affilatura professionale
Mesazhi juaj është dërguar.

SEND Enquiry

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
NB: Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

PHONE&FAX

telefon: +393292361358
faks:
telefon:
personi i kontaktit:
Zoti Luca Longato
ID Machine:
A5674098 në Machineseeker
Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
2001
riparimi i kërkuar (i përdorur)
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1996
gati për përdorim
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152