Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Makinë lustruese dhe lustruese e dyfishtë NAICOTEC NLP 520 P

2001
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Im Funkwerk 9, 99625 Kölleda, DE
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Makinë lustruese dhe lustruese e dyfishtë
prodhues
NAICOTEC
Model
NLP 520 P
Viti i prodhimit
2001
kusht
i shkëlqyer (i përdorur)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
Kölleda , Gjermani Gjermani

DETAJË OFERTA

Listing ID
A4325286
Referenca nr.
VN-13502
Rifreskimi i fundit
në 14.02.2020
parë
16.749 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Double side lapping and polishing machine NAICOTEC NLP 520 P Lap and Polisher
machine no. 5869
Year of construction: 2001
Machine is in a very good general condition
Infinitely variable drive of the main spindle
Speed display for the main spindle
Time switch
Pneumatic lever lift
Multiplex table top
Spindle lock
C8vo7ffvg
Plastic boiler
Polishing agent distributor
Kitless lapping and polishing for selected plane-parallel workpiece geometries
Simultaneous machining of workpiece top and bottom surfaces
Delivery as shown.
Technical data:
Dimensions approx. (WxLxH) in mm: 820 x 1050 x 1500 mm

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.

SHITëS

Maschinen und Werkzeuge Benad GmbH & Co. KG

Personi kontaktues:Herr Oliver Benad

Im Funkwerk 9

99625 Kölleda, Gjermani

telefon:
+4936354129643
personi i kontaktit:
Zoti Oliver Benad
ID Machine:
VN-13502 - Machineseeker

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2008

69 reklama në internet

- Handel mit gebrauchten Werkzeugmaschinen sowie ganzen Fertigungsstrecken,
- An- und Verkauf von Holzberarbeitungsmaschinen incl. Fertigungsanlagen,
- Rückbau von Chemie-, Produktions-,Labor- und Druckereianlagen,
- Aufkauf von kompletten Betrieben des Metall-, Elektro-, Heizung/Sanitär-, Bau- und KfZ-Handwerks,
- Vermarktung von Ladeneinrichtungen mit Industrie- und Textilgütern,
- Sicherstellung und Lagerung von Einzelmaschinen bis zu ganzen Betriebsausstattungen,
- Erstellung von Gutachten sowie die Bewertung von Betriebsanlagen.
Angaben gemäß § 5 TMG

Maschinen und Werkzeuge Benad GmbH & Co. KG
Im Funkwerk 9, 99625 Kölleda, Deutschland

Geschäftsführer: Alexander Benad, Oliver Benad

Registereintragungen:
Gerichtsstand: Amtsgericht Jena HRA 503580
Steuer-Nr.: 151/159/75207
USt-idNr.: DE297553793

SEND Enquiry

Albanian
de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
pl
ru
by
nl
ua
ee
tr
ca
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
kz
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

PHONE & FAX

telefon: +4936354129643
faks: +49 03635483303
telefon:
+4936354129643
personi i kontaktit:
Zoti Oliver Benad
ID Machine:
VN-13502 - Machineseeker
faks: +49 03635483303
 

view Print
Shto për të parë listën e
Rekomando Listoni raportin


Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në këto reklama.
Tönisvorst, Gjermani Gjermani
2000
i shkëlqyer (i përdorur)
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
1967
i përdorur
Töging am Inn, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
i përdorur
Schönau b. Tuntenhausen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
i përdorur
Casadei PS 520 Tersa
1
Barntrup, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
i ri
Stiga MPV 520 W
1
Melle, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
2017
i përdorur