Kontroll blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

9-aks CNC kontrolluar gëlqere HM pa makinë bluarje Vollmer CM 300

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2015
gati për përdorim
5

Torno - Cikli kontrollohet TOS GALANTA HAD - 40 / 150

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1997
i përdorur
5

Torno - Cikli kontrollohet VDF BOEHRINGER DUS 560 ti

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1999
i përdorur
6

HM bisht mulli (CNC kontrolluar) Vollmer CMF 300

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2015
gati për përdorim


kontroll
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

CNC-kontrolluar eroding machine Vollmer QWD 760

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2016
gati për përdorim
6

Kontrolli i cilësisë Heidelberg Image Control

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2011
i përdorur
0

njësitë e kontrollit të paletave / paletave

Knetzgau, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6681 km
i përdorur
10

kontrollor fortësi HAUSER EP

Beringen, SwitzerlandSwitzerland
6664 km
i shkëlqyer (i përdorur)
7

qeveria e Kontrollit REMAK Nr. 107881

Wiehl, GjermaniGjermani
6443 km
magazinimi i mbetjeve të dëmtuara (përdoret)
10

Torno - Cikli i kontrolluar nga VDF-BOEHRINGER DUS 560/1000

Großhansdorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6490 km
1994
i përdorur
5

Torno - Cikli kontrollohet CHEVALIER FCL 1840S

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2000
i përdorur
5

5-aks CNC kontrolluar mjet dhe Cutter Grinder Walter Helitronic Power

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2006
gati për përdorim
4

Torno - Cikli i kontrolluar nga HARRISSON Alpha 400 T

Dreieich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6559 km
2005
i përdorur
5

Torno - Cikli kontrollohet DMTG CKE 6180Z x 4000 mm

Stockstadt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6556 km
i përdorur
4

Torno - Cikli i kontrolluar nga HARRISON ALPHA 330 S

Niederhelfenschwil, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6717 km
1998
i përdorur


kontroll
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KONTROLL
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .