Kht multiscan blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Plate Shear - Hydraulic Knuth KHT 3008

Leipzig, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6727 km
1993
i përdorur
5

makine vertikale kthese MTM, MüHLENBACH KHT 4 HD

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
2008
i përdorur
6

Printer stencil YAMAHA YSP KHT-000

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
2012
gati për përdorim
2

Folding / tools RAFAMET KM 4-2000

Dortmund-Wambel, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6415 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)


kht multis...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KHT MULTISCAN
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .