Kamion kamionçeri blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

Kamion me vinç Atlas 60.1 flatbed Bracken MAN 8.150

Essen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6389 km
1993
te mira (te perdorura)


kamion kam...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
1

kamion paletë PLE180

Olfen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6399 km
2005
i përdorur
0

arrijnë kamionë Still FMX14

D- Melle, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6435 km
2008
i përdorur
6

kamion paletë Linde T20S

Më shumë Linde T 20
Haltern am See, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6384 km
2011
gati për përdorim


kamion kam...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KAMION KAMIONÇERI
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .