Irma blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Mini ekskavator Airman AX 30 U - 4

Waregem, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6181 km
2008
i përdorur
1

linja prerë Firmac ADF 1500 x 1,2 mm

Deinze, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
6

kompresor SCHNEIDER DRUCKLUFT AIRMASTER AM 11-10 F1-500 DK

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2004
i përdorur
1

kompresor Airmatic 10-420-60 R

Muehlheim/Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6565 km
1995
i përdorur


irma
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

vidë Kompresor COMPAIR-MAHLE MSK G 30

Kassel, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6550 km
1999
i përdorur
1

Rrëshqitje Tabela Saw SCM Si 5 L'invincibile

Sankt Peter im Sulmtal, AustriAustri Vendndodhja e shitësve
476 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
5

prerja plazma ESAB COMBIREX DX 3000

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2015
i përdorur
0

Cilindrike bluarje Machine TOS BUT/BUC 63x2000

Stockstadt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6556 km
i përdorur
5

Injection derdhur goditje makine BEKUM SBM 340

Barsbüttel/Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6488 km
1989
i përdorur
7

Qendra torno WEILER PRIMUS VC

Më shumë Weiler Primus Vc
Günzburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6739 km
2004
i përdorur
0

Cilindrike bluarje Machine TOS BUT/BUC 63x3000

Stockstadt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6556 km
i përdorur
6

Largpamës stacker krah Manitou MT 420 New Buggy

A- Ardagger Stift, AustriAustri Vendndodhja e shitësve
7054 km
2019
i ri
3

Spark erozive Machine

Bergstraße, DeutschlandGjermani
6570 km
te mira (te perdorura)
5

Injection derdhur goditje makine BEKUM SBM 341

Barsbüttel/Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6488 km
1990
i përdorur
15

UJIT JET Bystronic Laser AG Byjet 4022

Root, SwitzerlandSwitzerland
6681 km
1999
i shkëlqyer (i përdorur)
7

CNC-bosht me gunga dhe shufër me gumga NAXOS-UNION PMB 310

Düsseldorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6384 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)


irma
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
IRMA
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .