Hx 310 pro blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

sharrë Rip Raimann ProfiRip KM 310

Barntrup, GjermaniGjermani
6495 km
2009
i shkëlqyer (i përdorur)
6

makina Bending ERMAKSAN Power-Bend Pro 3100x135

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2016
gati për përdorim
4

Press brake CNC ERMAKSAN POWER-BAND PRO 3100X200

Brno - Slatina , Republika ÇekeRepublika Çeke
7114 km
2014
i shkëlqyer (i përdorur)


hx 310 pro
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

EDGES NË GLUE - BANDING HOMAG PROFI VFL 310/9/P/A

Pollenzo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6768 km
gati për përdorim
1

Machine Multiple Kombinuar Robland NX 310 Pro

Bitburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6422 km
2017
aq i mirë sa i ri (ex-display)
6

gërshërë të mëdha hidraulike Tabela PROMECAM BRG 3100 Z 6

Dornaischer Weg 4, 07646 Mörsdorf, DeutschlandGjermani
6716 km
1971
te mira (te perdorura)
6

makinë postforming HOMAG profi line VFL 310

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
i përdorur
2

5 - Kombinim makine profesionale Robland HX Serie 5

Hösbach Rottenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
i ri


hx 310 pro
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HX 310 PRO
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .