Horsch terrano 6 fx blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

Sinumerik SIEMENS 6FX1138-5BB04

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
i përdorur


horsch ter...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

Plate nxehtit Exchanger BDAG UFX64H/95-320-2045

Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6478 km
1996
i përdorur
6

Press Brake EUROMAC FX Bend 850/6

München, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6833 km
2017
i ri
5

Plate Shear - Hydraulic WEINBRENNER TSV 6 / 3050

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1985
i përdorur
5

linja Shotblasting Gietart SPRINT 2.6

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
2007
i përdorur


horsch ter...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HORSCH TERRANO 6 FX
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .