Hitachi zx 110 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

ekskavator Hitachi ZX870LCH-3

Roall Ln, Goole DN14, UKMbretëria e Bashkuar
5782 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)
6

Crawler ekskavator Hitachi ZX 135 - US

Waregem, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6181 km
2006
i përdorur
4

2013 Hitachi ZX29U-3 CLR Hitachi ZX29U-3 CLR

Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2013
te mira (te perdorura)
6

Crawler ekskavator Hitachi ZX 135 - US-3

Waregem, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6181 km
2008
i përdorur
4

2006 Hitachi ZX50 Hitachi ZX50

Më shumë Hitachi Zx 50
Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2006
te mira (te perdorura)
4

2016 Hitachi ZX55U-5A CLR Hitachi ZX55U-5A CLR

Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2016
i shkëlqyer (i përdorur)


hitachi zx...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

ekskavator Hitachi ZX135US-3

Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
4

ekskavator Hitachi ZX130LCN-3

Më shumë Hitachi Zx 130
Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2013
i shkëlqyer (i përdorur)
4

ekskavator Hitachi ZX130LCN-5B

Më shumë Hitachi Zx 130
Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2016
i shkëlqyer (i përdorur)
4

ekskavator Hitachi ZX130LCN-6

Më shumë Hitachi Zx 130
Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2017
i shkëlqyer (i përdorur)
6

Wide-belt sander OTT OMEGA 1100

St. Peter, AustriAustri
476 km
1994
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Tabela Lloji Boring dhe frezë SACEM MST 110/AC

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1980
i përdorur
3

Dumper i artikuluar Hitachi AH400D

Omagh , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5362 km
2007
gjendje e mirë (e përdorur)
9

qendrat e përpunimit (vertikale) HITACHI SEIKI VS40

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2000
gati për përdorim
6

Prerje Mill SILMISA Schneidmühle Silmisa Typ 65/80 110kW

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
5

Tabela Lloji Boring dhe frezë UNION UNION BFKF-110

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
2008
i përdorur
1

robot Kuka KR150 L 110 Serie 2000 KR 150

Më shumë Kuka Kr 150
Nürtingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6668 km
2002
te mira (te perdorura)
8

makina derdhur injeksion Krauss Maffei 110-390/90 CZ

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2002
gati për përdorim
9

BINDERY - FINISHING - lidhja e ndryshme Polygraph 11002 - 70

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
gati për përdorim
13

Qendra Machining (horizontale) HITACHI SEIKI HG 630

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1998
gati për përdorim
10

Bluarje Machine brendshme VOUMARD 110 CNC T

Mülheim an der Ruhr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6382 km
1995
i përdorur
6

makina punching Durma IW 110 BTD

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2002
gati për përdorim
5

Seksioni Shear - kombinuar DARLEY MPD 110 / 170

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2006
i përdorur
15

Qendra Machining (horizontale) HITACHI SEIKI HS 500

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1998
gati për përdorim
2

Machines Breitbandschleifmaschine OTT Comet-2, Bj: 1986, 1100 mm SB, 2 Band

St. Peter in der Au, AustriAustri Vendndodhja e shitësve
7043 km
gati për përdorim
1.900 €
ofrojNuk e përfshirë. TVSH
Një tjetër 9 ditë


hitachi zx...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HITACHI ZX 110
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .