Darm blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Planer Mini Trimues 4 Sided Ledaermac LMC422

Liverpool, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5677 km
2010
te mira (te perdorura)
4

Punching dhe Bending Machine DARMISA DM-1/P-25 TM

Niederhelfenschwil, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6717 km
2000
i përdorur
8

balancues me kontroll më të ri Hofmann BD F1 2ab

Bad Homburg v.d.Höhe, GjermaniGjermani
6549 km
2011
te mira (te perdorura)


darm
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
DARM
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .