Cylinder blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

LETTER PRESS - cilindër Heidelberg SBG 21762

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
gati për përdorim
1

honing Machines ABM Machines cylinder honing

Deinze, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur


cylinder
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
1

cilindra Punching Heidelberg OHT

Më shumë Heidelberg Oht
Wassenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6346 km
1972
i përdorur
4

cilindër hidraulike Enerpac CLP1602

Tönisvorst, GjermaniGjermani
6357 km
i shkëlqyer (i përdorur)
5

cilindra Punching Heidelberg OHT TP

Wassenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6346 km
1967
i përdorur
6

Cylinder & Letterpress Europa ES

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
1968
i përdorur
2

Printime makinë Heidelberg CYLINDER B3

Srebrenik, Bosnja dhe HercegovinaBosnja dhe Hercegovina
7493 km
1975
te mira (te perdorura)
4

cilindra Punching Heidelberg OHT

Më shumë Heidelberg Oht
Wassenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6346 km
1963
i përdorur
3

cilindra Punching Heidelberg OHT

Më shumë Heidelberg Oht
Wassenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6346 km
1963
i përdorur
1

cilindër Heidelberg S-Zylinder

Wassenberg, GjermaniGjermani
6346 km
1956
te mira (te perdorura)


cylinder
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CYLINDER
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .