Crankshaft blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

makinë bosht me gunga Grinding JUNKER JUCRANK 5002/50

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
1997
i përdorur
10

makinë bosht me gunga Grinding TOS BKD 130

Monheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6394 km
1965
i përdorur
4

makinë bosht me gunga Grinding JUNKER JUCRANK 5002/50

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
1998
i përdorur
10

Bosht me gunga kthyer torno POREBA TSR 100 N/5m

Monheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6394 km
1985
i përdorur
10

makinë bosht me gunga Grinding STANKO 3B423

Korschenbroich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6372 km
1989
i përdorur
7

CNC-bosht me gunga dhe shufër me gumga NAXOS-UNION PMB 310

Düsseldorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6384 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)


crankshaft
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
0

makinë bosht me gunga Grinding MSO KW 550/2000

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
i përdorur
5

burnishing Machine HEGENSCHEIDT 7794

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
1996
i përdorur
2

Motors [Other] Kurbelwelle diverse, gebraucht

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
7

Mulli mulli Haubold

Zabrze, PoloniPoloni
7180 km
1966
i shkëlqyer (i përdorur)
5

CNC torno WEISSER Univertor AS-650 CNC

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
2000
i përdorur
6

Motors MAN D0826LF Motorblock und Kurbelwelle

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
3

Motori Diesel MTU 16 V 4000 MTU 16V4000

Velburg, GjermaniGjermani
6785 km
magazinimi i mbetjeve të dëmtuara (përdoret)
5

burnishing Machine HEGENSCHEIDT 7891-4NC

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
1992
i përdorur
5

RTM 270 BERCO RTM 270 ES 1300

KOSICE, SlovakiaSlovakia
7424 km
2011
te mira (te perdorura)
2

Pajisje të tjera Mercedes-Benz Kurbelwelle Actros 5410302801

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
6

ndan brumë Werner & Pfleiderer/Haton V-300

Babenhausen, GjermaniGjermani
6580 km
2012
gjendje e mirë (e përdorur)
5

Poligonale bluarje Machine JUNKER JUCAM 5002 / 10

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6532 km
1996
i përdorur
4

Motors Mercedes-Benz Kurbelwelle OM355A / OM 355 A Balo

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
2

scledum rg 350 scledum RG350

courbevoie, FrancëFrancë
6184 km
1984
gjendje e mirë (e përdorur)
6

Makinë prerëse për alumin në rritje MEPAL Andromeda 550

Concordia Sagittaria ( VE ), ItaliItali
7052 km
2014
aq i mirë sa i ri (ex-display)
4

Motors MAN Kurbelwelle D2842 V-12

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
4

Berco Berco 600.2000

Falisolle, BelgjikëBelgjikë
6277 km
te mira (te perdorura)
4

Machine Super Finishing SUPFINA CenPro 720/3

Düsseldorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6386 km
2009
i përdorur


crankshaft
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CRANKSHAFT
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .