Corta blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
1

2-gisht makine shpimit letër Duerselen Corta PB 03

67354 Römerberg, DeutschlandGjermani
6576 km
1995
te mira (te perdorura)
1

BINDERIA - PËRFUNDIM - GUILLOTINËT CORTA 72 P

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1985
gati për përdorim
4

makine letër shpimit Dürselen Corta PB 04

Grevenbroich, GjermaniGjermani
6377 km
2004
te mira (te perdorura)
6

THOUGHFEED PRESS CORTAZAR

MADRID, SpanjëSpanjë Vendndodhja e shitësve
6120 km
i përdorur
5

Photo Optical machine MESSER GRIESHEIM CORTA AR 2600x2000

Staufenberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6555 km
1989
i përdorur
5

4-kokë shpimit makine Duerselen Corta PB 04

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
2001
te mira (te perdorura)
6

sistem automatik Letra shpimit Duerselen Corta PB-09 FP

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
1999
i përdorur


corta
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CORTA
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .