Cmi blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

Profili Bending makine Faccin RCMI 130

Tampere, FinlandëFinlandë
6820 km
2018
gjendje e mirë (e përdorur)
2

Rotary pie makinë bllok Crypto Peerless Omatic minor

Buckhurst Hill Essex, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
i përdorur
4

mulli çekan VTR CMI HM600

Mortara (PV) - Italy, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6800 km
2012
i përdorur


cmi
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

makine CNC bluarje MECOF Mecmill

Frankfurt am Main, GjermaniGjermani
6555 km
1992
i shkëlqyer (i përdorur)
4

shtypi hidraulike Sicmi Parma Haly

Gersfeld, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6612 km
i përdorur
4

Shredder bosht binjak CMI BF1200

Mortara (PV) - Italy, ItaliItali
6800 km
2006
riparimi i kërkuar (i përdorur)


cmi
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CMI
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .