Citoborma 150 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
2

150/80/10 Tone Mbushur Crane Kone

Paisley, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5518 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)
4

Pastro Bimët Finlay 150 E Wash Plant 

bt70 3ey, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5402 km
gati për përdorim


citoborma ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
15

Makina për prerje GEKA ALPS-150

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2008
gati për përdorim
5

Shpimit dhe djegur KALTENBACH KF1505

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
2008
i përdorur
7

Makinat e vulosjes AIDA NC 1-150

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1997
gati për përdorim
3

shredder Einwellen-Shredder Einwellen-Zerkleinerer Lindner T1500

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
4

Schwenkbiegemaschine SCHECHTL KS-150

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1995
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Hydroforming shtyp SCHULER SHP 35000-3150/2150

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1998
i përdorur
0

Prerje Mill Condux Schneidmühle Condux Typ CS 150/440

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
5

CNC-Drehmaschine EXCEL SL 500 / 1500

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1998
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Brakes Press Hammerle 3p 150/3100 Hammerle 3p 150/3100

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
6

L + Z Drehmaschine Weiler DA 260 x 1500

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1993
i shkëlqyer (i përdorur)


citoborma ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CITOBORMA 150
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .