Cimex r48 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
1

PCR në kohë reale ROCHE Light Cycler 480

CA , Walnut Creek, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
3847 km
i ripunuar (i perdorur)
7

makina Laser prerja Mazak Space Gear-48 MK II

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2005
gati për përdorim
3

2D / 3D lazer machine MAZAK Space Gear 48 MkII

Großrudestedt, GjermaniGjermani
6661 km
2004
rinovuar (e përdorur)
3

Pajisje të tjera Wabco Achsmodulator Trailer 4801020000

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
15

CNC Machining Center AA 1680 / FV 1680

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim


cimex r48
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CIMEX R48
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .