Cilindër shtypës blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
0

Krijuesi i çështjeve - Rrudhë dhe shtypës Smyth CM

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1984
te mira (te perdorura)
3

Krijuesi i çështjeve - Rrudhë dhe shtypës Horizon HCM-1 / HCP-1

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
2009
gjendje e mirë (e përdorur)


cilindër ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
8

LETTER PRESS - cilindër Heidelberg S

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1962
te mira (te perdorura)
2

cilindër Heidelberg S Zylinder

Velbert, GjermaniGjermani
6397 km
1960
i shkëlqyer (i përdorur)
3

LETTER PRESS - cilindër Heidelberg S

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
1959
te mira (te perdorura)
1

Pllaka shtypëse e pompuar Toray pish Koenings Mark 3zet KTW 650

Dabergotz, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6672 km
2011
te mira (te perdorura)
6

Shtypëse e vetme punuese STENHOJ LP 40 - A

Düsseldorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6376 km
2001
i përdorur
4.000 €
ofrojNuk e përfshirë. TVSH
Një tjetër 19 orë
6

LETTER PRESS - cilindër Heidelberg SBG 21762

Nürnberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6741 km
gati për përdorim
10

Pajisjet shtypëse Njësia hidraulike

Kirtorf Ober-Gleen, GjermaniGjermani
6553 km
2014
gjendje e mirë (e përdorur)
15

shtypëse bujqësore NEW HOLLAND

Kirchlengern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6457 km
i përdorur
Ankand
Një tjetër 23 ditë
3

Shtypës i kombinuar i rimeso STEKO 228 PB KOMPAKT

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
1996
i përdorur


cilindër ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CILINDËR SHTYPËS
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .