Centrifuga e çipit blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
2

pompë centrifugale çelik inox SKM Minerva E 3,6

Petersaurach, GjermaniGjermani
6725 km
2004
i shkëlqyer (i përdorur)


centrifuga...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
2

pompë centrifugale Lowara centrifugal pump

Voerde, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6360 km
2008
i përdorur
3

Centrifugale Casting Plant Dueker B 40/1000

Iserlohn, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6429 km
2002
i përdorur
1

sitë centrifugale Buehler DMHX 2

Rellingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6463 km
2002
i përdorur
4

pompë centrifugale LINATEX LINAPUMP IIIR

Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6478 km
i përdorur
3

fan Radial KELLER 022/1600-2-M

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
1987
i përdorur


centrifuga...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CENTRIFUGA E ÇIPIT
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .