Cellophan blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Makinë mbështjellëse celofani AMTEC MEDIAwrap C45-L

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
2013
gati për përdorim
3

bookpress dhe Case Bender Schmedt Präform 21-50

Dabergotz, GjermaniGjermani
6672 km
2016
gjendje e mirë (e përdorur)


cellophan
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CELLOPHAN
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .