Caterpillar 972 k blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
10

Gjenerator i gazit CHP Caterpillar 1030 KW G3516

Bergisch Gladbach, GjermaniGjermani
6415 km
1999
te mira (te perdorura)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

motor Caterpillar 3408 - Marine 350 kW - DPH 104968

MOERDIJK, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6223 km
1999
i përdorur
14

Multi-gisht makinë vidhos Kitako MT4-200

Oak Forest, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
914 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)
4

ekskavator Caterpillar 312E

Më shumë Caterpillar 312 E
Dromore, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5361 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
15

Multi-gisht makinë vidhos Kitako MT4-200

Oak Forest, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
914 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR 972 K
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .